Simone Inzaghi: V bráně začne Handanovič

07/07/22 - Simone Inzaghi na předsezónní tiskovce: "Handanovič zahájí sezónu jako jednička, protože si to zaslouží na základě minulé sezóny, která byla vynikající. Víme, jak dobrý Onana je. Jedná se o brankáře pro naše budoucí roky. V nové sezóně bude mít příležitost ukázat, co umí.“

„Bude to neobvyklá sezóna, protože nás čeká 20 zápasů za tři měsíce a pak se liga na 50 dní zastaví. Je to novinka pro všechny, o přípravách se rozhodneme během mistrovství světa."

"S Lukakem jsem navázal vynikající vztah, i když tu loni v létě nebyl příliš dlouho. Klub mě o možnosti ho přivést informoval. Pro mě je to obrovský podpis, ale nezapomínejme, že náš útok už byl nejlepší v Serii A. Lukaku přinese mnoho gólů a útočných nápadů!"

"Letos začínáme za AC, italským mistrem. A budeme bojovat s dalšími 5-6 týmy. Budeme se snažit ze všech sil. Stojí za námi naši fanoušci. Doufáme, že budeme moci říci, že vše v nové sezoně proběhlo tím nejlepším možným způsobem.“

„Minulá sezóna mě uspokojila na základě získaných trofejí a také postupu do osmifinále v Lize mistrů. Ale především jsem byl rád za skvělou chemii mezi týmem a fanoušky."

"Dybala? Všichni víme, jakou má kvalitu. Nyní máme v kádru šest útočníků, včetně Pinamontiho, který měl skvělou sezónu. Není správné mluvit o hráčích, kteří s námi nemají smlouvu."

"Nyní musíme nahradit Ranocchiu. Naši ředitelé na tom již pracují, protože nyní máme na pozici středního obránce v trojčlenné obraně pouze De Vrije."

„Cílem je mít v kádru 20 kvalitních hráčů, protože v první části sezony bude potřeba hodně využívat naše náhradníky. Chceme k tomu přidat tři hráče z Primavery, tedy týmu mistrů do 19 let."

"Džeko? Víme, jak důležitý pro nás už byl. V této sezóně bude mít opět kvalitu, aby nám pomohl."

Autor: Tomáš Lorenc

86x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy