Mancinimu přibyly vrásky na čele

13/09/07 - Chivu 13/09/08 (rihy10) - Výkop prvního zápasu Ligy Mistrů se blíží a Inter do zápasu v Istanbulu možná nastoupí pouze s jedním typickým stoperem. V současné době to vypadá, že Mancini bude mít k dispozici pouze Nelsona Rivase! Snad se stihne uzdravit alespoň Walter Samuel...

A jak tato situace vlastně nastala? To že nebudou moci nastoupit Burdisso, Cordoba a Maicon bylo jasné už před sezonou. Pykají totiž za neslavnou šarvátku s hráči Valencie. Poté se zranil Marco Materazzi. Diagnóza zněla 4 měsíce bez fotbalu, sám hráč si je však jist, že na trávníky se vrátí už za 2 měsíce. U Waltera Samuela to vypadá, že také nebude fit a to kvůli jeho svalovému zranění. Možná by se však mohl pokusit své léčení urychlit a jeho start proti Fenerbahce není vyloučen. Jako poslední vypadl ze sestavy Rumun Chivu. Zranil se totiž v přátelském mezistátním utkání s Německem, které se odehrálo ve středu. Zatím nevíme jestli je jeho ramenní kost zlomená nebo pohmožděná.

Autor: Martin Říha

152x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy