Zanetti: Máme to ve svých rukou

Zanetti 24/10/07 (rihy10) - Kapitán Nerazzurri Javier Zanetti musel kvůli Maiconově trestu nastoupil na kraji obrany a jako vždy se na něj mohli spoluhráči spolehnout. Služebně nejstarší hráč Interu podal svůj standartní výkon: "Bylo to velmi důležité vítězství. Díky tomu je teď kvalifikace jen v našich rukou. Nebylo to jednoduché, protože soupeř potřeboval body, aby se vrátil do hry, ale my je porazili a to nás posunulo blíž k postupu." Il Capitano byl také šťasten, když viděl, že oba góly vstřelili Argentinci: "Jsem vždycky rád, když skórují Argentinci, protože Inter má v Argentině hodně příznivců. Ale chci podtrhnout to, že tohle bylo týmové vítězství a nebylo to jen o Argentincích."

Za tři body je také nesmírně rád, v poslední době úhlavní postava Interu Milán, Zlatan Ibrahimovič. Švédský kanonýr však včera zůstal trochu za očekáváním, nedařilo se mu jako jindy, přesto mohl dát dva góly. "Bylo to těžké utkání na obtížném povrchu. Měli jsme trochu problémy s ovládáním míče," přiznal Ibra, "Mohli jsme sice dát v druhé půli víc branek, ale vezeme si domů skvělý výsledek, který je obzvláště důležitý před následujícím domácím zápasem."

Esteban Cambiasso nastoupil ze začátku na nezvyklém místě levého záložníka, po odstoupení Vieiry se však vrátil na své místo do středu. "Myslím, že v první půli byli o něco lepší. V druhé půli jsme na ně vletěli a dostali zápas do našich rukou," hodnotil Cambiasso. "Tento týden je pro nás těžký - tři zápasy v řadě na cizích hřištích. První dva jsme zvládli a nyní už myslíme na Palermo," uzavřel bývalý hráč Realu Madrid.

Autor: Martin Říha

181x
Související zápas
Úterý 23/10/07 18:30
Liga mistrů, ZS 3.z
CSKA MOSKVA
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy