Ibrahimovič: Frey chytal skvěle

03/12/07 - Ibrahimovic 3/12/07 (rihy10) - Interu možná chybí typický tvořivý záložník, který by si připisoval gólové přihrávky, avšak pokud hraje Zlatan Ibrahimovič tak to ani moc nevadí. Ibra totiž v neděli přihrál na obě dvě branky Interu, které vstřelili Jimenez s Cruzem.

Jediné co možná výkonu Zlatana chybělo byl vstřelený gól. "Je pravda, že jsem neskóroval, ale Fiorentina má jednoho z nejlepších brankářů v soutěži. Chytal opravdu skvěle a pochytal všechny moje střely. Ale netrápí mě to, protože jsme vyhráli a povedlo se mi přihrát na dva góly. Opravdu rád hraju takovéto zápasy," prozradil Zlatan.

Luis Jimenez hrál poprvé v základní sestavě Interu a navíc dal ve druhém zápase po sobě branku. "Jsem za gól rád, ale důležitější je výhra," ví Jimenez, který byl Sky Italia vyhlášen mužem zápasu. "Toto vítězství je velmi důležité. Vyhráli jsme na hřišti jednoho z nejlepších týmů v soutěži. Chtěl bych poděkovat celému týmu, spoluhráči mne vždy podporovali, když jsem nenastoupil. A o to víc si užívám to, co se kolem mne děje teď." Luis Jimenez ale rozhodně nechce usnout na vavřínech: "Teď je důležité takhle pokračovat až do vánoční přestávky."

Samozřejmě jsou s výhrou spokojeni i další hráči, třeba pravý obránce Maicon: "Věděli jsme jak těžký to bude zápas proti tak skvělému týmu jako je Fiorentina. Také víme, jak je důležité vyhrávat takovéto zápasy a proto jsme všichni tak spokojení. Ale musíme zůstat soustředěni, už v středu nás čeká další těžký zápas s Laziem. "

Esteban Cambiasso nebyl tentokrát tolik vidět směrem dopředu, vše totiž podřídil tomu, aby tým vyhrál: "Je důležité vyhrávat takovéto zápasy. Sice jsme jim povolili pár věcí, ale vždy jsme byli opatrní a nic jsme neriskovali. Myslím, že můžem hodně dokázat, budeme-li hrát s takovouto horlivostí."

Autor: Martin Říha

233x
Související zápas
Neděle 02/12/07 15:00
Serie A, 14.kolo
FIORENTINA
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy