Interisti: I v deseti jsme odehráli skvělý zápas

Cruz 24/01/08 (rihy10) - Juventus Turín si mohl ze stadionu Giusseppe Meazzy odvést pěknou ostudu. Ještě v 78. minutě prohrával s Interem Milán, který hrál od 7. minuty v deseti, 2-0. Nepříznivý výsledek však turínští dokázali zvrátit a do odvety si vezou příznivější výsledek.

Kouč Mancini sice byl spokojen s výkonem hráčů, s výsledkem však u nerazzurri taková spokojenost nepanuje. Zápas výrazně ovlivnilo vyloučení Nicoláse Burdissa, jenž zezadu skolil unikajícího útočníka bez šance hrát balon. Ten sice nešel úplně sám na brankáře, nicméně za podobné zákroky se někdy vylučuje, ikdyž jsou třeba na půli hřiště. "Nejsem spokojen s tím, že jsme nedokázali vedení udržet, nicméně hráči podali dobrý výkon," připouští Mancini. Ohledně odvety je Mancini optimistou: "V deseti jsme dokázali dát dva góly a jít dovedení, to nám myslím do odvety dodá sebevědomí. V jedenácti tam můžeme vyhrát."

Opěvovaným byl po zápase z pohledu Interu jednoznačně Julio Cruz: "Děkuji za všechny komplimenty. Mě ale nejvíce těší, že jsme dokázali odehrát skvělé utkání a to jsme skoro celý zápas hráli v deseti." Stejně jako Mancini se mu nelíbí konečný výsledek: "Je tu ale ještě druhý zápas a v Turíně zkusíme vyhrát."

Autor: Martin Říha