Cordoba je Mourinhovi k dispozici

Cordoba

09/09/08 - Kolumbijský reprezentační obránce Ivan Cordoba odehrál v přípravném duelu se švýcarským Locarnem celý zápas.

Kolumbijec si ošklivě poranil koleno v únoru při zápase LM proti Liverpoolu. Od té doby neodehrál ani jedno střetnutí.

"Je mi líto, že jsme dvakrát inkasovali, ale důležitější je, že jsem zpět, řekl Ivan kanálu Inter Channel. V tomto duelu nastoupili také další marodi. Julio Cruz odehrál stejně jako Cordoba celý zápas, Patrick Vieira stihl 80 minut, Olivier Dacourt 60 min., Walter Samuel odehrál druhý poločas.

Ivanovi se dokonce podařilo osladit si svůj návrat gólem. "Zaměřím se nyní na získání fyzické kondice. Cítím se dobře, koleno drží. Podstoupil jsem i pár tvrdších střetů."

"Chci být trenérovi k dispozici co nejdříve. Uvědomuji si, že pro zraněného hráče je návrat vždy obtížný. Zkusím se vrátit do bývalé formy a doufám, že budu moci hrát ještě pár let na této úrovni," uzavřel Cordoba.

V duelu proti Locarnu také nastoupila nová posila Nerazzurri Ricardo Quaresma. A předvedla skvělý výkon. Přihrávkou na první gól a vybojovanou penaltou (kterou proměnil Julio Cruz) se Quaresma podílel na remíze 2:2.

Autor: Michal Müller

Zdroj: goal.com