Mourinho po zápase pochválil Maicona

Mourinho 15/09/08 - Přestože Inter porazil Catanii dosti nepřesvědčivě, Mourinho prohlásil: "Mohlo to být 5-1 pro nás." Inter dokázal vstřelit dvě branky, ale obě si hráči sicilského klubu dali prakticky sami. Jsou to ale důležité tři body, protože Inter hrál celý druhý poločas jen o desti hráčích.

Informace o utkání: Inter - Catania 2:1

Fotogalerie: zde

Video: Góly, zajímavosti a download celého zápasu

"V první půli, když oba týmy měly na hřišti 11 hráčů, jsme hráli velmi dobře," myslí si Mourinho. "Prohrávali jsme, ale reagovali jsme dobře a dokázali jsme Quaresmou vyrovnat. Catania hrála dobře, ale správný výsledek by byl 3-1, 4-1 nebo 5-1 pro nás."

Vítězství Interu zapříčinilo, že na městského rivala má Inter náskok už 4 bodů. AC totiž prohrálo v Janově 2-0. "V druhé půli jsem na hřiště chtěl poslat více ofenzivních hráčů - Manciniho a Adriana - ale vyloučení mi to znemožnilo." Adriano si tak ještě po zranění nezahrál, změnit by se to mohlo už zítra v Aténách, protože Adriano nechybí v nominaci na toto první utkání základní skupiny Ligy Mistrů.

"Jsou to pro nás hodně důležité tři body, obzvlášť Maicon odehrál úžasný zápas, přestože se z Brazílie vrátil den před zápasem," pochválil svého svěřence, jehož "spanilé jízdy" po pravé straně byly ještě lepší a účinnější než jindy. "A také jsem si nemyslel, že Patrick Vieira zvládne víc než hodinu hry."

Autor: Martin Říha

Zdroj: FCInterMilano.com/channel4.com

212x
Související zápas
Sobota 13/09/08 20:30
Serie A, 2.kolo
INTER
CATANIA
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy