Mourinho: Tři body jsme si nezasloužili

21/12/08 - Mourinho

22/12/08 - José Mourinho byl spokojen s výkonem svých svěřenců v Sieně, ale také připustil, že si jeho tým nezasloužil převést domů všechny 3 body.

"Nejsem překvapen výkonem Sieny, řekl kouč Interu. "Dnes jsme si nezasloužili vyhrát, neříkám to kvůli tomu gólu, který mohl padnout z ofsajdu. Chtěl bych říct, že to byl zřejmý gól, z jasné situace."

"Byla tady jiná rozhodnutí ohledně ofsajdu, která byla odpískaná v náš neprospěch, jako ta s Crespem. Kdyby to rozhodčí neodpískal, mohl jít sám na brankáře a lehce skórovat, ale on ji odpískal. Nebudeme zde mluvit o vítězství, které jsme získali díky gólu, který padl z ofsajdové pozice. Nezapomínejte, že zde byly situace pro i proti, ale já dám přednost tomu, že prostě řeknu, dnes jsme si vyhrát nezasloužili."

"Siena hrála velmi dobře. Hodně nás tlačila, znesnadnila nám držení míče. Blahopřeji Giampaolovi, ale z výkonu mého týmu jsem spokojen. Myslím, že Balotelli a Jimenez byly podprůměrní, ale je pro ně velmi důležité, že dnes hráli, zvláště pro Luise, který si dnes našel místo v týmu. Dnes jsme totiž hráli 4-4-2 s diamantovou zálohou bez Stankoviče. Cambiasso byl dnes náš nejlepší hráč. Dělal vše a vše dobře."

Mourinho také vysvětlil své objetí s Maiconem po Brazilcově druhém gólu. "Slavil jsem, protože ten gól přišel, když už jsem jej nečekal. Reaguji mnohem chladněji, když ho očekávám."

Portugalec se také vyjádřil k příchodu Davida Beckhama do AC Milán. "Jsem velmi šťastný, že Beckham přijel do Milána. Je to velmi důležitý hráč a zajisté bude prospěšný pro italský fotbal, který se ubírá správným směrem."

K utkáni se rovněž vyjádřil i střelec obou gólů Nerazzurri, Maicon. "Jsem velmi šťastný, skóroval jsem dvakrát, to se nikdy předtím nestalo."

"Dnešní vítězství bylo velmi důležité, získali jsme 3 další důležité body před Vánocemi. Hráči Sieny hodně běhali a hráli dobrý fotbal. Doma dlouho neprohráli."

I Maicon promluvil o divoké oslavě druhého gólu se svým trenérem. "Nevzpomenu si co jsme říkali, ale všichni víme, že je to skvělý trenér a on ví, že dnešní vítězství nebylo lehké. Přišel oslavovat s námi, to bylo významné gesto." Rozhovor Maicon zakončil slovy: "Liga se vrací zase v lednu, ale do té doby můžeme odpočívat. Veselé Vánoce všem."

Autor: Michaela Handzelová

Zdroj: Inter.it

220x
Související zápas
Sobota 20/12/08 20:30
Serie A, 17.kolo
SIENA
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy