Maicon: Více respektu, prosím!

Maicon 27/01/09 - V krátkém rozhovoru pro místní TV stanici bránil Douglas Maicon svého spoluhráče Adriana, který po incidentu ze zápasu se Sampdorií, kde udeřil svého protihráče pěstí, bude muset vynechat 3 utkání.

"Kdybychom se podívali na každý jednotlivý roh, na každý jednotlivý přímý kop, možná by musel být každý hráč diskvalifikován. Mrzí mě to, Adriano velmi dobře pracoval pro tým. Hlavně teď musí udržet hlavu vztyčenou, protože je to skvělý hráč a my víme, že až se vrátí, bude stejně silný jako doteď," vyjádřil Maicon důvěru ve svého krajana.

Mimo jiné se také vrátil k porážce s Atalantou z minulého týdne:"Tohle jsem nikdy nezažil. Jsme na vrcholu tabulky, prohráli jsme zápas a přišli všechny ty negativní reakce. Musí nás trochu respektovat! Byl jsem v šatně a nic z toho, o čem psali, jsem neslyšel a neviděl." Reagoval tak na zprávy novinářů, které tvrdily, že Mourinho po utkání v Bergamu svým svěřencům nadával.

Brazilský obránce a tahoun Interu se vyjádřil také k astronomické nabídce Manchesteru City za Kaká. "Kdyby tu byla taková nabídka, tak bych šel," zavtipkoval. "Ne, ne, dělám si legraci. V Interu jsem šťastný, je to klub, který ve mě vždy měl velkou důvěru. Jsem v Interu šťastný a nikam neodcházím!"

Autor: Martin Říha

Zdroj: inter.it

222x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy