Agent - Maicona si v Interu váží nedostatečně!

Maicon 09/06/09 - Agent brazilského ofenzivního beka Maicona se v posledních týdnech, podle jeho slov, několikrát snažil kontaktovat vedení Interu Milán, aby projednal případné prodloužení či vylepšení hráčova kontraktu. Bez úspěchu.

Maiconův agent Antonio Caliendo je nyní velice znepokojen s jednáním Interu, považuje to totiž za důkaz toho, že si klub Maicona dostatečně neváží. Caliendo nemůže vystát fakt, že prioritní důležitost má situace kolem Zlatana Ibrahimoviče, který si pohrává s myšlenkou na odchod do Barcelony, a záležitost jeho klienta je odstavena na druhou kolej.

"Vypadá to, jako by Inter byl jen Ibrahimovič," rozčiluje se Caliendo. "Jsou to týdny, co se snažím kontaktovat vedení Nerazzurri, ale neobdržel jsem ani odpověď! Říkám to ještě jednou - není fér, že řeší jen švédského hráče."

"Maiconovi jsem z legrace říkal: 'Proč po nich nepožaduješ polovinu toho, co má Ibra? S těmi všemi asistencemi co máš..',"pokračuje Caliendo. "Cení si ho jako posledního kola u vozu a to si Maicon nezaslouží. Je to nejlepší pravý bek na světě."

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

235x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy