Mourinho: Inter může vyhrát a také vyhraje

Mourinho

19/12/09 - José Mourinho je přesvědčený, že jeho svěřenci mohou Lazio porazit, jestliže zopakují výkon z Ptačího hnízda (Stadion v Pekingu, kde se konal zápas italského superpoháru, kde Inter Laziu podlehl 1:2). "Jestliže Inter výkon zopakuje, vyhrajeme, protože my obvykle vyhrajeme, když hrajeme velmi dobře," řekl trenér Nerazzurri, který si to na tiskovku namířil přímo z ranního tréninku. "V Pekingu jsme hráli dobře, ale prohráli jsme, ve fotbale se to může stát."

Ve svém vystoupení Mourinho řekl, že postavení Lazia v tabulce neodpovídá jeho kvalitám, ale zároveň potvrdil, že Nerazzurri chtějí tento rok zakončit vítězstvím. "Inter může zítra vyhrát a také vyhraje. Lazio si zaslouží více bodů, než jich momentálně má. Jako my, také oni hráli v týdnu. Ale nastoupili s hráči, kteří zítra nenastoupí, zatímco Inter nastoupí s těmi hráči, kteří hráli proti Livornu."

"Lazio respektujeme, ale chceme zvítězit. Neměli jsme moc času na práci, ale jsme ready. Nebudeme mít k dispozici Sneijdera, neboť je diskvalifikovaný. Ale takový je fotbal. Náš soupeř bude také postrádat klíčového hráče - Zarateho."

Včerejší los LM přiřkl Interu londýnskou Chelsea, ale pro Mourinha je tento dvojzápas světelné roky daleko. "Nemám k tomu co říci, protože do prvního utkání jsou to dva měsíce. Cokoliv bych teď řekl, neznamenalo by nic."

"Je to můj bývalý tým, bývalí hráčí, bývalí fanoušci, bývalý stadion. Jako profesionál nevidím rozdíl v tom hrát s Chelsea nebo Manchesterem. Nyní chci, abychom se koncentrovali na Lazio a až přijde čas na Chelsea, tak přijde čas."

Nominace

1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu - 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Rene Khrin, 19 Esteban Cambiasso - 9 Samuel Eto'o, 18 David Suazo, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it

432x
Související zápas
Neděle 20/12/09 20:45
Serie A, 17.kolo
INTER
LAZIO
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy