Inter remizoval s Dallasem 2-2

Cambiasso

06/08/10 - Inter ve třetím a posledním přípravném utkání v USA remizoval na Pizza Hut Park Stadium ve městě Frisco s týmem Dallasu, který hraje Major League Soccer 2-2. Rafael Benitez postavil do branky Castellazzi, kterého v druhém poločasu vystřídal Julio Cesar. Trenér jako v minulém utkání hodně střídal a udělal dalších deset změn.

První gól vstřelil po nadýchaném centru Maicona hlavou osamocený Milito. Ještě před přestávkou stihli Američané snížit. Po rohovém kopu byl na zadní tyči John a hlavičkou poslal míč Castellazzimu mezi nohama do sítě. Nerazzurri šli do vedení znovu ve 63.minutě. Nádhernou střelou z dálky se prosadil Samuel Eto'o. V 75.minutě se skácel v pokutovém území Cunningham a po neexistujícím faulu Burdissa nařídil rozhodčí penaltu, kterou proměnil Ferreira.

Inter tak v USA jednou vyhrál, remizoval a prohrál.

FC Dallas-Inter 2-2

41' John, 75' Ferreira (p.) - 24' Milito, 63' Eto'o

FC DALLAS: 44 Sala; 4 Pearce, 14 John, 3 Ihemelu (61' 19 Loyd) , 5 Benitez (85' 29 Hernandez); 2 D. Hernandez (70' 8 Guarda); 16 Harris, 17 Avila (60'' 24 Alexander), 10 Ferreira (79' 13 Mc Carty), 20 Shea (83' 17 Marosevic); 7 Rodriguez (62' 9 Cunningham). (1 Hartman, 18 Chavez, 27 Edward, 28 Ulloa, 23 Weideman, 31 Yeisley, 34 Luca). Trenér: Schellas Hyndman.

INTER: 12 Castellazzi (45' 1 Julio Cesar); 13 Maicon (45' Cordoba), 6 Lucio (45' 16 Burdisso) , 25 Samuel (45' 23 Materazzi), 26 Chivu (45' 39 Santon) ; 27 Pandev (59' 50 Biabiany), 5 Stankovic (45' 17 Mariga), 19 Cambiasso (64' 40 Nwankwo), 29 Coutinho (64' 20 Obi); 9 Eto'o (64' 30 Mancini), 22 Milito (45' 31 Alibec). (92 Gallinetta, 33 Obinna, 34 Biraghi, 57 Natalino). Trenér: Rafael Benitez.

Rozhodčí: Jeff Gontarek

Žluté karty: Ihemelu, Burdisso, Santon

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it