Benitez: Vyplouvají jisté věci na povrch

Benitez

21/09/10 - První vložené kolo Serie A klepe na dveře. Zítra večer je na programu 4. kolo a Inter hostí momentálně osmý tým tabulky Bari. Rafaela Beniteze zajímá pouze jediná věc. "Vítězství," řekl Rafa a potvrdil, že se Diego Milito pomalu blíží k výkonům z minulé sezóny. "Mluvil jsem s ním, pracuje v trénincích skvěle a stejně tak skvěle pracoval i dnes. Je to jen otázka času."

V novinách probleskly komentáře Militova hráčského agenta o neshodách jeho klienta a nejlepšího hráče loňského ročníku LM Diega Milita s trenérem. Prý se Diegovi stýská po Mourinhovi a necítí důvěru svého nového trenéra. "Diego byl překvapený, když dnes otevřel noviny. Naposledy mluvil se svým agentem před měsícem," kroutí hlavou nad nastalou situaci Benitez. "Nicméně jsem se něco naučil. Blíží se utkání s AS Řím a Juventusem a jisté věci vyplouvají na povrch ... Mohou tyto věci tým negativně ovlivnit? Rád pracuji pouze na hřišti, důležitou věcí je zůstat soustředěný na svou práci. Co říkají ostatní není důležité."

Davide Santon si proti Palermu připsal debut v této sezóně, bude hrát proti Bari opět? "Zítra ještě krátce potrénujeme a pak se rozhodneme. Nejdůležitější je vyhrát, kdo bude hrát není až zas tak důležité. Sneijder je v pořádku. Thiago Motta? Je to důležitý hráč, má svou kvalitu. Už trénuje, ale myslím, že potřebuje ještě dva nebo tři týdny," říká španělský trenér a už netrpělivě vyhlíží návrat Brazilce do sestavy.

Po zápase s Palermem pronesl naštvaný prezident sicilského klubu, že Inter je novým Juventusem v narážce na aféru Calciopoli. Narážel na fakt, že dle jeho názoru měla být odpískaná penalta po zákroku Chivua. Benitez na to reaguje: "Přišel jsem sem z Anglie, kde prezidenti moc o fotbale nemluví. V tom zápase jsme sedmnáctkrát vystřelili na branku. Respektuji každého, ale nebudu říkat už nic více, protože jsem trenér, který mluví o fotbale."

A jakým prezidentem je Massimo Moratti? "Je dobrý. Je to člověk, který se ve fotbale vyzná. Možná se rozčílí, když se týmu nepodaří zvítězit, ale to je v pořádku. O fotbale se s ním dá mluvit. V Liverpoolu jsem měl během posledního roku mého angažmá šéfy, kteří nevěděli o fotbale absolutně nic a nedalo se s nimi o něm bavit. S Morattim můžete."

Menší nepříjemností je pro Inter i zranění Javiera Zanettiho z minulého utkání. Lékaři mu předepsali týdenní klid a kapitán se v nominaci tedy neobjevuje.

Nominace Inter - Bari:

1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni

2 Ivan Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon

5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho

9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Jonathan Biabiany

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it, FCInterMilano.com

405x
Související zápas
Středa 22/09/10 20:45
Serie A, 4.kolo
INTER
BARI
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy