Maicon: Bylo by lepší prohrát 0-3

Maicon

28/09/10 - "Mohli jsme jet do Milána se třemi body, ale promarnili jsme to," řekl po prohraném zápase v Římě s AS obránce Maicon.

"Šli jsme do zápasu s dobrým přístupem, na konci to byl šok, upřímně řečeno, bylo by lepší prohrát 0-3 a ne gólem, jaký jsme dostali v nastavení. Přiznávám, že jsme si nezasloužili ani bod. Nehráli jsme dobře. Nebyl to ten výkon jako proti Bari." V dalších rozhovorech Maicon řekl, že útočníci byli příliš sobečtí. To samé údajně řekl i Chivu.

"Bolí to hodně," hlásil Stankovič. "Mohli jsme ale hrát určitě lépe. Nevadí, vyspíme se z toho a budeme pokračovat v naší práci. Trocha hořkosti nevadí a jedna porážka naše schopnosti nezmění."

"Byla to jako rána do srdce," řekl brankář Julio Cesar. "Vučiničův gól byl krásný. Když to takto trefí hlavou, je velmi těžké to chytit. Myslím, že zápas měl skončit remízou. Nepřímý kop z pokutové území? Ano, byla to moje chyba. Byl jsem neopatrný a s míčem v ruce jsem trochu usnul... Hned jsem si to uvědomil a omluvil se. Naštěstí Totti pálil nad."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

315x
Související zápas
Sobota 25/09/10 20:45
Serie A, 5.kolo
AS ŘÍM
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy