Inter musí v Bari vyhrát

Leonardo

03/02/11 - Dnes se střetnou na Stadiu San Nicola Bari a Inter. Bari, které je v tabulce na poslední příčce, ale nedá body bez boje. Potřebuje vyhrávat snad každý zápas, aby se dostala alespoň ze sestupových míst. Ovšem obhájce Scudetta potřebuje body jako sůl. Na vedoucí AC Milán ztrácí totiž 10 bodů.

Nerazzurri pod Leonardem dokázalo zastavit jen Udine, jinak je bilance výborná. V posledním zápase proti Palermu se ukázal jako klíčový hráč Pazzini. Černomodří prohrávali po první půli 2:0. Vypadalo to jako už prohraný zápas, jenže ve druhém poločase Pazzini dal dva góly a Eto´o proměněnou penaltou vystřelil vítězství.

V dnešním zápase si asi nezahraje Diego Milito, který se hodně trápí. Naopak pozitivní zprávou je, že se by se mohli vrátit Wesley Sneijder a Iván Cordoba alespoň na lavičku.

I kouč Nerazzurri se vyjádřil k dnešnímu zápasu:. „Musíme se plně soustředit. Nemůžeme si dovolit žádnou chybu. Když se podíváte na tabulku, pochopíte to.“

Leonardo také mluvil o stavu hráčů, kteří byli zranění. „U Cambiassa to není nic vážného, uvidíme.“ Na otázku, jestli nastoupí Sneijder odpověděl: „Wesley je nám k dispozici, jenže nehrál měsíc a půl, také jako u Estebana uvidíme jak si povede,“ dodal.

Zápas začíná dnes od 20:45, tak jestli můžete, nenechte si ho ujít. Digisport zápas vysílá opožděně od 21:25. Věřím, že tři body budou naše.