Statistiky: 19 bodů za druhé poločasy

07/03/11 - Inter v porovnání s poločasovým skóre získal v druhých pětačtyřiceti minutách zápasů Serie A 19 bodů. Nikdo není v této disciplíně lepší. Navíc druhá Neapol získala jen 10 bodů.

Nerazzurri dokázali obrátit negativní skóre ve třech zápasech (Palermo - Inter 1-0/1-2, Inter - Palermo 0-2/3-2, Inter v Janov 0-1/5-2). V pěti zápasech z remízy udělali vítězství (Inter - Udinese 1-1/2-1, Catania - Inter 0-0/1-2, Bari - Inter 0-0/0-3, Fiorentina - Inter 1-1/1-2, Sampdoria - Inter 0-0/0-2), zatímco prohru dotáhli aspoň na remízu jednou (Inter - Brescia 0-1/1-1). Pouze v jednom případě Inter prohrál, když byl stav o přestávce lepší (Roma - Inter 0-0/1-0).

Pokud budeme analyzovat situaci podle trenérů tak Benitez, který byl propuštěn v prosinci po vítězství na Mistrovství světa klubů), získal pouze 5 bodů ve druhých poločasech, zatímco brazilský trenér Leonardo zbylých 14. Benitez vedl tým o dva zápasy déle.

Poslední ligový zápas byl pro Beniteze duel ze 3.prosince na Laziu. Inter prohrál 1-3 a z pátého místa ztrácel na první 10 bodů.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it