Inter dostal od Chieva tři branky

Milito

28/08/11 - Inter si místo odloženého 1.kola Serie A zahrál přípravný zápas s Chievem Verona v Monze. Jedenáctý celek loňského ročníku Serie A vyhrál 3-2. Za Inter vstřelili branky Milito po přihrávce Faraoniho a v poslední 94.minutě Pazzini, kterému asistoval Davide Santon. Italský bek tak v kádru prozatím zůstává a informace o jeho údajném přestupu do AS Řím byly nepravdivé.

První poločas skončil bez branek, pěkný fotbal se začal hrát až po přestávce. Inter se dostal do vedení, ale Chievo skóre otočilo. V 93.minutě dokonce po selhání obrany, skóroval na 1-3 svým druhým gólem Moscardelli. První dal po nečekaně rozehraném přímém kopu střelou k tyči. Milito vstřelil v utkání ještě jeden gól, nepochopitelně mu však nebyl uznán pro domnělý ofsajd.

Gasperini znovu hrál pouze s tříčlenou obranou, tentokrát dostali od začátku důvěru Lucio, Samuel, Chivu. Walter Samuel a Diego Milito byli jediný, kteří odehráli celý zápas. Z mladíků si zahrál kromě Faraoniho také Crisetig, Obi a Longo. Za Chievo odehrál druhý poločas Vacek, který přišel před pár dny ze Sparty, v 82.minutě viděl žlutou kartu.

Inter - Chievo Verona 2-3

Milito 48', Pazzini 90'+4' - Thereau 51', Moscardelli 70', Moscardelli 90'+3'

Inter: 1 Julio Cesar (Castellazzi 46'); 6 Lucio (Ranocchia 46'), 25 Samuel, 26 Chivu (Zanetti 46'); 55 Nagatomo (Santon 58'), 8 Thiago Motta (Stankovic 46'), 19 Cambiasso (Longo 81'), 20 Obi (Faraoni 46'); 11 Alvarez (Crisetig 81'), 22 Milito, 30 Castaignos (Pazzini 46'). (21 Orlandoni, 16 Caldirola).

Trenér: Gian Piero Gasperini.

Chievo Verona: 17 Puggioni (Squizzi 46'); 20 Sardo (Acerbi 46', Mandelli 76'), 4 Morero (Andreolli 46'), 12 Cesar, 13 Jokic; 16 Rigoni (25 Vacek 46'); 56 Hatemaj, 7 Sammarco (Uribe 83'), 33 Fatic (Thereau 31', Calliari 90'+2'); 23 Paloschi (Moscardelli 63'), 31 Pellissier.(8 Cruzado, 93 Dramè.)

Trenér: Domenico Di Carlo.

Referee: Gallione

ŽK: Hatemaj 77', Samuel 81', Vacek 82', Mandelli 83', Faraoni 88'

Diváci: 8,000.