Siena doma Inter jetě nikdy neporazila

26/11/11 -

26/22/11 - Inter v neděli od 15 hodin hraje v Sieně. Nerazzurri zde ještě nikdy v historii neprohráli. Siena ale nejvyšší soutěž nehraje příliš dlouho a k vzájemným duelům došlo zatím pouze 7krát. Poslední čtyři zápasy aktuální klubový mistr světa vždy vyhrál o jednu branku. Po 11 odehraných kolech je ale v tabulce až na 16.místě, zatímco Siena je 11. a tak by se dalo říct, že je favoritem. Na rozdíl od Interu má aktivní skóre.

Ranieri na tiskové konferenci upozornil, že Siena je jediným týmem, který dokázal vstřelit branku na půdě aktuální lídra tabulky - Udinese. Do Toskánska neodcestoval Lúcio, který má ze zápasu proti Trabzonsporu svalové problémy a bude chybět tři týdny. Je to tak další zranění, které kosí sestavu Interu. Zraněný je Maicon, Sneijder, Viviano a Forlán.

"Když tým často mění trenéry, tréninkové metody se mění také a to má občas negativní vliv," domnívá se Cladio Ranieri. "Úplně tomu ale nerozumím. Odehrál celý zápas, aniž by si všiml, že má nějaký problém. Není v tom ale sám. Bylo by zajímavé zjistit, zda týmy, které hrají nejvíce zápasů mají také nejvíce zraněných."

"Sneijder a Maicon pokračují v individuálních trénincích. Pokud bych měl k dispozici celý kádr, tak bych přirozeně mohl postavit silnější tým. Poli? Vede si dobře, jednou lépe jednou hůře, to je normální. Pomalu se dostává do kondice a jakmile uvidím, že bude mít na celý zápas, dostane šanci, protože je to pro nás použitelný hráč," zmínil se trenér o záložníkovi, který se po letním příchodu do týmu kvůli zranění ještě na trávník nepodíval.

"Jsem rád, že Zárate pomáhá týmu, ale jsem si jistý, že dokáže hrát ještě lépe. Nové posily? S týmem jsem spokojený a pokud bych chtěl něco navíc, řeknu to prezidentovi Morattimu, technickému řediteli Marcu Brancovi a sportovnímu řediteli Pieru Ausiliovi," řekl Ranieri.

Nominace: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Marco Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo - 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho -7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com

195x
Související zápas
Neděle 27/11/11 15:00
Serie A, 13.kolo
SIENA
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy