Ranieri: Proti Cesene to ľahké nebude

17/12/11 - Inter sa v nedeľu stretne s 18. Cesenou. Nerazzurri budú chcieť zopakovať minuloročný výsledok, keď dvomi gólmi v nadstavení zabezpečil výhru Pazzini. Do základnej zostavy by sa po dlhom zranení mohol vrátiť Diego Forlán. V nominácii sa objavili už aj Maicon, Stanković, Obi a Coutinho.

"Tento tím má svoju kvalitu, na ihrisku vždy odovzdá život a som presvedčený, že nám dajú zabrať. " charakterizoval Claudio Ranieri zajtrajšieho súpera Interu.

"Minulý zápas cestovali do Palerma s cieľom vyhrať a podarilo sa im to. Teraz sú nabudení a idú si za svojim cieľom. Nebude to pre nás ľahký zápas, ale to ani pre nich. Mám pred Cesenou rešpekt, pretože majú v tíme výborných hráčov. V Chelsea som trénoval Mutua a viem čoho je schopný, rovnako ako viem, čoho je jeho tím schopný. My však musíme hrať rovnako ako v posledných zápasoch."

Aký ťažký zápas pre Inter to bude? "Nerád premýšľam týmto spôsobom. Každý zápas je iný. Som opatrný, pretože v našej hre sú nejaké otázniky a problémy a musíme byť dostatočne šikovní, na to aby sme ich identifikovali a pripravili sa čo najlepšie. Po zápase budem môcť odpovedať na to, aký ťažký zápas to bol. "

Na záver tréner Interu dodal: "Cesena je v dobrej forme, je teraz na nás, či nájdeme spôsob ako ich poraziť. "

Predpokladané zostavy:

Cesena: Antonioli,-Comotto, Van Bergen, Rodriguez, Lauro,-Parolo, Guana,-Ceccarelli, Mutu, Ghezzal,-Eder

Inter: Júlio Cesar,-Maicon, Lúcio, Samuel, Nagatomo,-Álvarez, Motta, Cambiasso, Zanetti,- Pazzini, Forlán.

Autor: Dominik Jambor

Zdroj: inter.it

224x
Související zápas
Neděle 18/12/11 15:00
Serie A, 16.kolo
CESENA
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy