FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Diego Milito: Nesimuluji
26/01/12 - "Okamžitě jsem věděl, že to je určitě penalta, protože jsem byl jasně před mým soupeřem a protože jsem nešel k zemi bezdůvodně," hlásil Diego Milito po zápase v Neapolí. Za stavu 1-0 běžel sám na brankáře, k zakončení se však nedostal a rozhodčí penaltu nezapískal. Inter dostal v nastavení ještě jednu branku a jako obhájce loňského prvenství vypadl tentokrát ve čtvrtfinále. Od roku 2003 se přitom vždy dostal minimálně do semifinále.

"Hráli jsme dobře až po přestávce, protože v prvním poločase jsme se snažili Neapol k ničemu nepustit. V druhém poločase to byl skvělý Inter, ale bohužel takový je fotbal," řekl argentinský útočník. Milito nebyl sám, kdo poukazoval na nespravedlnost. "Kdyby nám sudí tu jasnou penaltu pískl, mohlo se pár věcí změnit," řekl Andrea Ranocchia. "Nestalo se, Milito byl faulován, ale Celi byl daleko a neviděl to. Hráli jsme dobře, s mým výkonem jsem spokojený, dostávám se do formy."

pokračování...  


"V zápase byly dvě jasné penalty," zhodnotil utkání trenér Claudio Ranieri. "Rozhodčí viděl jen jednu a to rozhodlo zápas. Pokud by viděl i druhou, musel by být Maggio vyloučen, Milito běžel sám..." Stejně mluvil i brankář Luca Castellazzi, který tentorkát dostal přednost před jedničkou Julio Cesarem: "Vypadalo to jako jasná penalta, stejně jako ta Neapole, ale vyhodnocena byla jinak. Myslím, že takovéto momenty rozhodují zápas."

"Tento rok nemáme proti Neapoli moc štěstí," pokračoval 36letý Castellazi, který předpokládá, že mu Inter prodlouží smlouvu ještě o další rok. Neapol vyhrála v ligovém zápase na San Siru 3-0. "Doufám, že je to jen otázka individuálních okamžiků. Jinak to byl intenzivní zápas. je to nepříjemné, chtěli jsme postoupit. Myslím, že jsem svou práci odvedl, ale bylo to málo. Penaltu jsem nechytil a nezabránil jsem ani druhé brance. Je to škoda, protože v této soutěži jsme v posledních letech měli velké slovo. Bohužel musíte akceptovat výsledek na hřišti."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 25/01/12 - Provera: Mourinho ano, Tévez ne
Další článek: 29/01/12 - Serie A 20.kolo - Souhrn
2345


Diskuze

234


 
 Středa 25/01/12 20:45, Italský pohár, Čtvrtfinále 
NEAPOL2:0INTER