Serie A 26.kolo – Souhrn

05/03/12 - AC Milán si odváží tři body za jednoznačnou výhru z Palerma. Hattrick vstřelil Ibrahimovič, potřeboval na něj jen čtrnáct minut. Domácí byli rádi, že prohráli “jen“ 0:4. Celé utkání znovu odehrál Sulley Muntari.

Juventus doma jen remizoval s Chievem 1:1. “Stará dáma“ stále drží neporazitelnost, toto byla ovšem už dvanáctá remíza. Kamil Vacek odehrál posledních osm minut. Juventus ztrácí na vedoucí AC tři body, má ale zápas k dobru.

Neapol vyhrála na půdě Parmy 2:1, první gól dal Cavani z hodně přísné penalty, druhý gól dal z ofsajdu Lavezzi, domácí se na rozhodčí hodně zlobili. Lecce se rozešlo s Janovem smírně 2:2, když za hosty se dvakrát prosadil Sculli. Kucka odehrál celý zápas, připsal si žlutou kartu.

Hattrick Ibrahimoviče

Fiorentina konečně zabrala a porazila poslední Cesenu 2:0, Siena porazila 3:0 Cagliari. Udinese doma nepřekonalo obranu Bergama, Atalanta si tak odváží bod za bezbrankovou remízu. Bologna porazila Novaru, jedinou branku utkání dal Robert Acquafresca.

Římské derby je tradičně plné emocí, stejně tomu bylo i tentokrát. Zápas ve výborné atmosféře nabídl zajímavý fotbal, který hodně ovlivnilo vyloučení brankáře AS Stekelenburga už v deváté minutě. Hernandes následnou penaltu proměnil. Domácí AS srovnalo za pár minut, když branka Boriniho přešla jen o centimetry brankovou čáru. Rozhodující branku Lazia vsítil kapitán Mauri, Lazio tak vyhrálo 2:1. Inter opět nevyhrál, na remíze 2:2 s Catanií je pozitivum to, že jsme konečně dali branku.

Città di Palermo - AC Milán 0:4

03.03. 18:00

Branky: 21. Zlatan Ibrahimović, 31. Zlatan Ibrahimović, 35. Zlatan Ibrahimović, 58. Thiago Silva

04.03. 15:00

Branky: 61. Luis Muriel, 81. Davide Brivio - 21. Giuseppe Sculli, 86. Giuseppe Sculli

04.03. 20:45

Branky: 71. Diego Forlán, 80. Diego Milito - 20. Alejandro Gómez, 38. Mariano Izco