Příprava: Inter-Trentino 6:1

16/07/14 -

Federico Bonazzoli

Inter porazil v prvním přípravném zápase v Pinzolu Trentino 6:1. Dvěma brankami se blýskl 17letý bomber Federico Bonazzoli, který dal loni za primaveru v lize 9 branek v 17 zápasech. Hlavně ta druhá po přihrávce od Obiho stála za to. Dvakrát se do sítě trefil i Mauro Icardi, poprvé z penalty. První gól vstřelil již v 8.minutě Jonathan, poslední v 1.minutě nastavení obránce Juan Jesus. Outsider vstřelil jediný gól až v 87.minutě po obrovské chybě nového brankáře v týmu Berniho.

Nový kapitán týmu Andrea Ranocchia pozval spoluhráče po výhře nad Trentinem na večeři.

"Šlo to dobře, děkuji trenérovi za tuto příležitost. Byl jsem trochu nervozní, děkuji Icardimu za všechny ty rady, které mi dal," řekl Bonazzoli. "Nevím, co se mnou bude dál. Mazzarrimu jsem k dispozici, ale stále patřím do primavery."

"Nikdy moc branek nedávám, takže tahle byla báječná," radoval se Juan Jesus. "Mazzarri mi říkal, že pokud je přede mnou prostor, nemám se bát jít dopředu. jsem rád, že po zranění kolene nemám problémy."

Inter - Trentino 6:1

Branky: 8' Jonathan, 23' Icardi, 26' Icardi, 42' Bonazzoli, 55' Bonazzoli, 87' Mariotti, 91' Juan Jesus.

Sestava: 30 Carrizo (60' Berni) - 6 Andreolli (45' Silvestre), 23 Ranocchia (74' Sciacca), 5 Juan Jesus - 33 D'Ambrosio (45' Schelotto), 2 Jonathan (68' Palazzi), 17 Kuzmanovic (61' M'Vila), 20 Obi (61' Steffe), 22 Dodo (45' Laxalt) - 97 Bonazzoli (60' Ventre), 9 Icardi (74' Puscas). Trenér: Walter Mazzarri

Zdroj: inter.it