Brozovic jde nejprve na 2 roky hostovat

27/01/15 -

Inter oficiálně oznámil příchod 22letého chorvatského záložníka. Marcelo Brozovič bude v Miláně nejprve 2 roky hostovat. Chcete vědět detaily o smlouvě a znát jeho první smlouva? Čtěte dál.

"Budu o své místo soupeřit s Gary Medelem a Fredy Guarínem, občas i s Mateo Kovačičem. Jsme čtyři na tři místa v záloze, ale v Interu je místo prostor pro každého. Jsem přesvědčený o tom, že budu hrát hodně," řekl Brozovic v rozhovoru pro Večernji List. List mimo jiné napsal, že Mancini chtěl původně úplně jiné hráče (Lucas Leiva, Mario Suarez), ale Inter na ně neměl. Jeho vysněným záložníkem byl Yaya Toure, kterého dobře znal z Manchesteru City. Inter prý získal spolehlivého středopolaře, který má velkou předvídavost a mobilitu. Na podzim roku 2012 odehrál za Dinamo Záhřeb šest zápasů v Lize mistrů.

Brozovic se v neděli objevil na tribuně San Sira a sledoval nepovedený zápas proti Turínu. V pondělí dopoledne se podrobil lékařským testům, odpoledne absolvoval fyzické a teprve po té, ve společnosti svého manažera Miroslava Bicanice, podepsal smlouvu. Její platnost je do června 2019. Jestli půjde o hostování na dva a půl roku nebo skutečně na dva celé roky, jak se píše na stránkách inter.it, není jasné. Pokud odehraje určitý počet utkání změní se ale hostování automaticky v přestup a smlouva bude platit právě do zmíněného roku 2019.

Reprezentant Chorvatska bude bydlet ve stejné budově jako jeho krajan a spoluhráč z nároďáku Mateo Kovačič, který mu pomůže se adaptovat na život v Itálii.

"Jsem velmi vzrušený z toho, že jsem přišel do klubu jako je tento. Moc dobře vím, o jaký skvělý tým se jedná. S Kovačičem jsem o tom dlouze mluvil. Mancini? Potkal jsem ho před zápasem s Turínem. Mluvili jsme o naši společné budoucnosti. San Siro? Atmosféra na stadionu se mi moc líbí, ačkoliv jsem na něm už hrál za Chorvatsko. Těším se, až na něj vstoupím v dresu Interu."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Večernji List/Inter.it/fcinternews.it

243x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy