Santon: Inter je můj domov

11/09/15 -

Davide Santon v rozhovoru vysvětluje, proč chtěl v Interu zůstat. Odhaluje své vzory a mluví o nových posilách. Tvrdí, že vyspěl, dokáže se vyrovnat s chválou a přijmout kritiku.

"S Mancinim jsem měl několik schůzek. Vysvětlil mi, co po mě požaduje na hřišti. Jsem mu plně k dispozici a zůstávám tu. Tohle je můj domov. V Miláně jsem od 14 let a chci být v Interu co nejdéle," tvrdí 24letý obránce.

Santon, El Shaarawy a Balotelli. U všech se mluví o velkém talentu, který se ovšem v poslední době trochu ztratil. Jak to vidí samotný Santon? "Když vás lidi moc chválí, nedokážete přijmout následnou kritiku. Časem vyspějete a dokážete se bez potíží vyrovnat jak s potleskem tak i s pískáním diváků. V roce 2011 jsem z Interu odejít nechtěl, ale teď dokážu rozpoznat, co bylo pozitivní. A to je to, že jsem se zlepšil. V Newcastlu jsem získal zkušenosti."

Jak se integrují do týmu nové posily Perišič, Ljajič, Felipe Melo a Telles? "Melo a Ljajič Serii A znají, budou to mít jednodušší. Ostatní budou potřebovat trochu víc času."

Je Jovetič lídrem? "Ano, rozhodl zápas proti Atalantě, přestože nehrál až tak dobře. Proti Carpi dal dva góly a zahrál velmi slušně."

"Idol? To byl pro mě Maicon, s kterým jsme byl v týmu. Skvělí jsou také Alaba, Jordi Alba, Dani Alves a Marcelo."

"Že budu jediný Ital v dresu Interu na hřišti v derby? Předně Mancini o sestavě ještě nerozhodl, ale pokud to tak bude, budu šťastný. Vždycky budu hrdě reprezentovat Itálii. Moje zdraví? Fyzicky jsem v pohodě, mentálně také dobře. Na neděli jsem připraven výborně."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

275x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy