Inzaghi pochválil obranu a Correu

01/11/21 - Trvalo hodinu, než se Interu podařilo Udinese zlomit, ale nakonec se ukázalo, že šlo o poměrně pohodlné vítězství. Ani vedoucí SSC Neapol a AC Milán však nezaváhaly a Inter tak po 11 zápasech ztrácí ze třetího místa 7 bodů. Následující zápasy bude hrát právě proti těmto celkům.

"Nebyl to jednoduchý zápas, protože víme, že Udinese je fyzický tým, který uzavírá volné prostory," řekl Inzaghi pro Sky Sport Italia. "Kluci neměli moc času na přípravu, ale pracovali jsme opravdu tvrdě a po dvou vítězstvích za sebou musíme pokračovat s čistým kontem. Máme výborné obránce, ale čisté konto závisí na vyváženosti celého týmu, nejen na obráncích."

Correa byl před vstřelením dvou gólů během osmi minut nevýrazný, chystal se tedy Inzaghi bývalého útočníka Lazia vystřídat?

"Rozhodně ne, v prvním poločase dělal to, co jsem po něm chtěl, snažil se roztáhnout obranu a napadat rozehrávku. Znám ho dobře, je pro nás velkým přínosem a mám štěstí, že mám v tuto chvíli k dispozici všechny čtyři útočníky, takže je musím moudře vybírat zápas od zápasu."

Inter má před sebou velkou porci zápasů, v Lize mistrů ho čeká Sheriff a po něm v Serii A Milán a Neapol.

"Ve středu nás čeká velmi důležitý zápas pro naše tažení Ligou mistrů a musíme co nejrychleji obnovit fyzické i psychické síly.

"Zápas se Sheriffem je pravděpodobně důležitější než dva zápasy v Serii A. V Serii A jsme mohli mít více bodů, ale daří se nám, Neapol a Milán svými výsledky v poslední době tvoří rekordy, takže to pro nás může být jen další motivace."

Lautaro Martinez tento týden podepsal novou smlouvu, kterou si zavázal svou budoucnost v Interu.

"Mám štěstí, že za námi stojí silný klub, který mi pomáhá ve všech směrech. Lautarova smlouva je samozřejmě velmi důležitá, dále nás čekají smlouvy s Barellou a Brozovičem. Ředitelé jsou se mnou každý den a věděli jsme, že na začátku sezony bude několik problémů, ale všichni pracujeme jednotně."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

115x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy