Famózní Barella lituje, že v Liverpoolu hrát nebude

05/03/22 - Nicolo Barella přiznává, že mu to v poslední době nešlo, ale jeho dvě asistence by mohly být průlomem. Inter je šílený, zpívá se v jedné jeho písničce, takže v Liverpoolu se může stát cokoliv. Nebyl to jen Lautaro Martinez, kdo se v roce 2022 trápil bez gólu v Serie A, ale i Barella se v posledních týdnech nedokázal trefit a vypadal unaveně. Vše se změnilo dnes večer vítězstvím 5:0 nad Salernitanou.

Rozdíl ukazují i ​​statistiky, protože v této sezoně v roce 2021 vytvořil Barella 13 šancí pro Lautaro Martineze, zatímco v roce 2022 dokázal pro Džeka jenom čtyři. „Bylo to pro mě trochu zvláštní období. Nebyly to jen moje nohy, které nešly naplno, moje nápady nepřicházely, přihrávky nevycházely. Doufám, že se mi dnes podařilo dostat z toho,“ řekl Barella pro Sky Sport Italia. „Kritika je součástí hry stejně jako komplimenty, důležité je pomoci týmu, a když to nedokážu, jsem podrážděný a nevydávám ze sebe to nejlepší. Doufám, že jsme teď znovu našli správnou cestu, všichni společně."

Inter je dočasně v čele tabulky, protože Neapol a Milán se v neděli utkají, ale Nerazzurri mají stále zápas k dobru. „Jsou tu silné týmy, je to otevřený boj o titul a všechny celky ztratily body. Pokud jde o Juventus, je tam trochu odstup, ale pokud nevyhrajeme, může se ještě přiblížit."

Inter znovu získává sebevědomí před úterním výjezdem do Liverpoolu, ale nesmí se zapomenout na to, že Barella hrát kvůli disciplinárnímu trestu znovu nebude. "Je zklamáním, že tam nejsem, ale Arturo Vidal byl mužem zápasu v prvním zápase, když mě střídal, takže jsem si jistý, že předvede další skvělý výkon. Dnešní večerní vítězství je určitě posílení sebevědomí, ale obecně je hraní na Anfieldu tak úžasným zážitkem, neměli bychom cítit žádný strach, jen hlad. Bude to vyžadovat něco pozoruhodného, ​​aby se to otočilo, ale pak je Inter bláznivý a stát se může cokoliv."

Přezdívka klubu a vlastně i píseň hraná na San Sirtu, dokud ji Antonio Conte nezakázal, byla ‚Pazza Inter‘ – Crazy Inter – pro jejich nepředvídatelnou a chaotickou pověst.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

151x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy