Proti Sampdorii bude hrát Inter bez kapitána

Zanetti

11/03/06 - Až od půl deváté místo původně avizovaných 18 hodin hostí dnes Inter na San Siru ambiciózní Sampdorii. Janovský tým se v po 28.kole nachází v tabulce na 9.příčce a ještě se nevzdává v boji o pohárové příčky. V podzimním měření sil se vítěz nenašel. Již po 40 minutách bylo rozhodnuto o konečné podobě výsledku. Remízu 2-2 ze strany Interu zajistil góly Esteban Cambiasso a Ivan Cordoba.

10.kolo: Sampdoria - Inter 2:2

Do utkání již bude moct nastoupit distancovaný Adriano a Walter Samuel. Zatímco Brazilec byl potrestán dvěma zákazy startu za nesportovní chování na základě televizních záběrů, argentinský stoper pykal za červenou kartu v duelu s Udinese. Štafetu od obou hráčů převzali kapitán Javier Zanetti a Marco Materazzi. Obránci nenastoupí kvůli čtyřem žlutým kartám. Stejný trest po získaní dalšího žlutého napomínání čeká hned na trojici hráčů. V ohrožení je Luis Figo, Dejan Stankovič a Nicolas Burdisso.

Fanoušci Interu dodnes vzpomínají na fantastické loňské utkání. Favorizovaný domácí tým ještě v 90.minutě prohrával 0-2. Branky Martinse, Vieri a Recoby v samotném závěru však výsledek otočily. Podle sázkové kanceláře Expekt, je Inter favoritem i tentokrát.

2004/05 18.kolo Inter - Sampdoria 3:2

Pravděpodobné sestavy:

Inter: Toldo; Burdisso, Cordoba, Samuel, Wome; Figo, Pizarro, Cambiasso, Stankovic; Adriano, Martins

Sampdoria: Antonioli; Zenoni, Castellini, Falcone, Pisano; Gasbarroni, Volpi, Dalla Bona, Tonetto; Kutuzov, Flachi