Hráči Interu byli fyzicky napadeni

Cristiano Zanetti

09/04/06 - Několik hráčů Interu bylo po utkání s Ascoli fyzicky napadeno. Ve 2:30 ráno je na parkovišti u letiště Malpensa v Miláně přepadla skupina maskovaných fanoušků. Nejhůře dopadl Cristiano Zanetti, který dostal ránu zezadu do hlavy. Naštěstí úder nebyl příliš silný a nic vážného se mu nestalo.

Prezident Interu napadení ostře odsoudil. "Násilí je naprosto neakceptovatelné. Kdokoliv, kdo tvrdí, že je naším fanouškem, by toto nikdy nemohl udělat." AC Milán násilnosti také odsoudil a v rámci solidarity chce svůj zápas s Chievem začít o deset minut později.

Fanoušci jsou rozlobení kvůli šokujícímu výkonu na hřišti Villarrealu. Inter po bídném představení prohrál a vypadl z Ligy mistrů. Na veřejnost prosákly informace o tom, že se v kabině pohádali Juan Sebastian Verón a Adriano. Oba dva v sobotním utkání v Ascoli nehráli. Inter vyhrál 2-1, kdy po poločase prohrával 0-1. Obrat zařídil Cruz z penalty a Mihajlovič z přímého kopu. Facchetti hádku přiznal. "Šlo pouze o pouze o slovní výměnu. Nic víc."