Inter porazil Bahrajn a Adriano střílel góly

Adriano07/01/07 - Po třech dnech plných tréninků zakončil Inter výjezd do Bahrajnu utkáním s místním nároďákem. Zápas se hrál v Manamě v rámci 50. výročí založení Bahrajnské fotbalové asociace.

Skvělý výkon předvedl Adriano, který byl největším zklamáním loňského roku. Brazilský střelec zařídil první tři branky hostí. První dvě sám dal, třetí vstřelil Ibrahimovič, který proměnil penaltu po faulu na Adriana. Inter vyhrál 6-1. Dvě branky vdal Mariano Gonzales a jednu Maicon.

Adriano se poprvé prosadil ve 28.minutě kdy si vyskočil ve vápně na centr Figa a přesnou hlavičkou otevřel skóre. Druhý gól padl čtyři minuty před přestávkou. Tvůrci byli stejní. Figo nahrával, Adriano mířil do černého. Obloučkem přehodil vybíhajícího gólmana domácích.

Gonzales, 6-1 (AVI)zshare.net.net

Ve 49.minutě byl v pokutovém území postrčen Adri a nařízenou penaltu střelou do dolního levého rohu brány proměnil Zlatan Ibrahimovič. Vedení na 4-0 zvýšil precizní přízemní střelou obránce Maicon. V 82.minutě Solari centroval a Mariano Gonzales hlavou poslal Inter do vedení o pět gólů. Pak se Bahrajn dočkal čestného gólu, trefil se Abib Husain. Třetí gól během šesti minut ale vstřelil znovu Inter. Vyražený míč napálil do sítě znovu Gonzales.

"Jsem šťastný za Adriana," netajil radost trenér Mancini. "Vstřelil dvě pěkné branky. Doufám, že stejně si povede celý rok. Pobyt v Bahrajnu byl skutečně pozitivní. Tvrdě jsme pracovali v teplých klimatických podmínkách. Byl to pro tým velký test." potěšující je návrat Ivana Cordoby a Oliviera Dacourta, kteří se po zranění dali již do pořádku.

BAHRAIN - INTER 1:6

Abib Husain 84' - Adriano 28', Adriano 41' Ibrahimovic 49', Maicon 71', Mariano Gonzalez 82', Mariano Gonzalez 86'

INTER: 12 Julio Cesar (1 Toldo 46); 13 Maicon, 16 Burdisso (4 Zanetti 46), 23 Materazzi (77 Andreolli 46), 6 Maxwell (2 Cordoba 60); 7 Figo, 14 Vieira (91 Mariano Gonzalez 46), 21 Solari, 5 Stankovic (15 Dacourt 46); 8 Ibrahimovic (99 Choutos 61), 10 Adriano. Trenér: Roberto Mancini.

Žluté karty: Fozi, Maicon, Ismail, Ibrahimovic, Burdisso.