Mancini popírá, že by se dohodl na kontraktu

Mancini

27/02/07 (rihy10) - V posledních dnech se objevily spekulace a "potvrzené zprávy", že Mancini prodloužil smlouvu s Interem o další 3 roky. Dnes to však popřel. "Nevím, kdo to rozšířil, ale kontrakt podepsán není," dementoval novinářské spekulace Mancini na tiskové konferenci před zápasem s Udine s tím, že teď je plně soustředěn právě na Udine. "Kdyby tomu tak bylo, byl by to klub oficiálně oznámil."

Kouč pokračoval: "Jak už jsem řekl, tady není žádný problém. Ale teď jsou tu prostě jiné věci, o kterých je třeba přemýšlet. Musíme se koncentrovat na příští dva zápasy!" Manciniho smlouva je oblíbeným tématem novinářů. Jeho působení v Interu neustále provázejí nějaké spekulace, nejdříve, že by ho měl nahradit Mourinho, naposledy to byl Eriksson. "Nevím, kdy smlouvu podepíšu. Ale když jsem řekl, že tu není žádný problém, tak jsem říkal pravdu. Nechápu, proč tomu někteří lidé stále nejsou ochotni věřit."

Na konferenci se probírala samozřejmě i nadcházející utkání. "Určitě se pokusím ušetřit nějaké hráče, nejspíš ty co v poslední době hráli nejvíce." Adriano byl na lavičce proti Valencii, ale proti Catanii se už na hřiště dostal. Mancini nevyloučil možnost, že ho proti Udinese nasadí už od začátku: "O sestavě se rozhodne zítra ráno. Zlatan bude určitě na lavičce buď zítra nebo proti Livornu. Adriano už pracuje lépe a oslavy z minulého týdne má za sebou. Ale říkám, důležité je, že se zlepšuje."

Zápasy 26.kola se hrají od 15 hodin, jen Inter s Udinese hraje až od 20:30. Nominace: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar Soares - 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 11 Fabio Grosso, 13 Maicon, 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel - 7 Luis Figo, 15 Olivier Dacourt, 21 Santiago Solari, 91 Mariano Gonzalez - 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Cruz, 10 Adriano, 18 Hernan Crespo.

Autor: Martin Říha

161x
Související zápas
Středa 28/02/07 20:30
Serie A, 26.kolo
INTER
UDINESE
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy