FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
El Chino odejde, proti Interu ale hrát nechce
30/05/07 - Recoba 30/05/07 - Alvaro Recoba znovu potvrdil, že odejde ze svého milovaného klubu. "Zápas proti Turínu byl mým posledním," řekl Urugayec. "Asi je to nejlepší řešení. Finální rozhodnutí jsem sice ještě neudělal, ale myslím, že je čas odejít. Do jiného italského klubu ale nepůjdu. Hrát proti Interu bych nemohl."

Řeči o tom, že by rád hrál za AS Řím, mu dlouho nevydrželi. Zřejmě mu jeho úmysl rozmluvil prezident Interu Moratti. Nyní se jako nejpravděpodobnější jeví odchod do Španělska. Zájem by mělo Atletico Madrid, pokud ztratí svoji hvězdu Fernanda Torrese.

Recoba přišel do Interu již v roce 1997 a ve své době byl nejlépe placený hráčem na světě. Nikdy však svoje předpoklady nenaplnil a nepomohlo mu k tomu ani spoustu trenérů, kteří se v klubu za ten čas vystřídali. Pod žádným z nich neměl místo v základní sestavě. Nejlepší období zažil na půlročním hostování v Benátkách, kde v 19 zápasech dal 10 branek.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 30/05/07 - Figo do Al-Ittihadu nechce, klub porušil smlouvu
Další článek: 30/05/07 - Chelsea oficiálně potvrdila, že Crespa v Interu nechá
1038


Diskuze

161