FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Historie webu: I.díl - Březen 1998
28/03/08 -
FCInterMilano.com ver.1
28/03/08 - V rámci oslav desátých narozenin tohoto webu jsem přichystal pár výletu zpět do minulosti. První zastavení je samozřejmě v době, kdy stránky vznikaly. Adresa, pod kterou jste mohli nalézt, byla www.mujweb.cz/www/inter.

Historie: FCInterMilano.com - březen 1998

Podařilo se mi najít podobu stránek z tohoto času, konkrétně ze začátku března 1998. V té době měl Inter zrovna rozehrané čtvrtfinále Poháru UEFA. Doma vyhrál nad Schalke 04 1-0 a chystal se na odvetu do Německa. Napínavý zápas rozhodl až v prodloužení, kdy hned v 91.minutě vyrovnával Taribo West na 1-1. Za Inter hráli Pagliuca, Zanetti, Fresi, Simeone, Djorkaeff, Zamorano, Winter, Moriero, Ronaldo a další. Zatímco Pohár UEFA dokázali vyhrát, v Serii A skončili o pět bodů pozadu na druhém místě za vítězem - Juventusem Turín.

pokračování...  


Datum narozenin webu je stanoveno na 16.března 1998. V ten den se objevil odkaz na webu navrcholu.cz a mohl jsem tak sledovat počet návštěv. Pár dní před tím jsem stránky zaregistroval i do katalogu na seznam.cz a uzdroje.cz. První podoba stránek byla na bílém pozadí, v horní části byl znak klubu a modrý a černý pruh. Pod nimi byly umístěny loga sponzorů - Pirelli a Umbro. Pro Umbro to byl poslední rok, kdy Interu vyráběl dresy. Hned v létě podepsali nerazzurri smlouvu s firmou Nike a jsou s ní stejně jako s Pirelli až dodnes. Předpokládám, že si nikdo ze současných čtenářů tuto podobu nepamatuje.

Text byl na stránkách psán bez diakritiky, v šílených barevných kombinacích a také fontech. Dalo by se říct, že každý odstavec byl z grafického hlediska unikátní. Žádné podstránky nebyly, další články jsem přidával na hlavní stránku. Komentáře k utkání jsem přebíral z webu ČMFS, kde pan Kaiser pravidelně zveřejňoval informace o utkáních Serie A.

Na závěr přikládam pár "dobových" fotek.

Inter 97/98
Giuseppe Bergomi
Youri Djorkaef
Ze Elias


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 27/03/08 - Z Říma zní: Prohrajme s Interem
Další článek: 31/03/08 - Inter na Laziu nevyhrál, ligu vede stále o čtyři body
1244


Diskuze
goal   (28/03/08 12:00:25)

Stránky jsou uplně bezva...  Moc moc děkuji Lp a spol, kteří se o tento prvotřídní web starají....

INTER 4EVER
 


1244