FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mourinho: Musíme zvýšit náskok!
14/12/08 - Mourinho 14/12/12 - José Mourinho zanalyzoval nedělní zápas Inter-Chievo, vysvětlill nedorozumění okolo Adriana, reagoval na výroky bývalého asistenta Siniši Mihajloviče a nakonec promluvil o nedělním šlágru Juventus - AC Milán.

Inter - Chievo
"Chievo není nejhorší tým v soutěži, tento zápas je pro nás velmi, velmi důležitý. Soupeř je sice na dně ligové tabulky a bojuje o záchranu, ale je jako šest, sedm nebo osm jiných týmů, které nám to na San Siru dost ztížili. Bylo to těžké proti Lecce, Catanii, Bologni a všem ostatním, kteří přijeli do Milána, týmy beze strachu, bez presinku, nemaje co ztratit. Chievo v minulých sezónách dokázalo na Meazze zvítězit. Také remizovat a prohrát, ale vždy jen o gól, nikdy 3:0 nebo 4:1. Vždy to byla těžká utkání a to něco znamená. Nemyslím, že dnes to bude jiné. Bude to náročný zápas proti týmu, který potřebuje bodovat. Brání dobře, jsou velmi agresivní, dobře organizovaní a rychlí směrem dopředu. Opakuji, nebude to jednoduché. Mám pocit odpovědnosti, takže krok za krokem. Věděl jsem, že to nebude jednoduché, ale také jsem věděl, že v tomto kole na sebe narazí Juventus a AC Milán a vyhrát můžou oba dva. V Brémách jsme hráli v úterý, následující den jsme odpočívali, ve čtvrtek a v pátek jsme dobře potrénovali. V sobotu jsme toho moc nedělali, trávník nebyl v dobrém stavu, ale jsme připraveni a jsme silní."

pokračování...  


Adriano
"Moje stanovisko k tomuto je, že toto nedorozumění je váš problém, nikoli náš. Adriano byl v Brémách střídán z technických důvodů, ne proto, že jsem věděl o jeho zranění. Střídal jsem ho, protože jsme ztratili Materazziho, který byl pro nás důležitý při standartních situacích v útoku. Materazzi byl také jediná možnost, jak hlídat Mertesackera, který je také velmi vysoký, takže jsem musel nasadit Ibru. Udělal jsem tuto změnu, ale nevěděl jsem, že Adriano cítil při sprintu svalové problémy. Příští den mi o tomto malém problému řekl doktor, chtěl jsem vyčkat a udělat nějaké testy. Ve čtvrtek byl trénink a já jsem obvykle jeden z prvních, kteří dorazí. Adriano přijel včas. Trénink začínal v 10:30, hráči měli sraz v 9:45, Adriano tu byl včas. Doktor mi řekl, že nemůže trénovat a je nutné udělat pár testů. To je vše. Poté Adriano odjel domů, v pátek a v sobotu se léčil. Nemůže hrát, stejně jako Cruz, Rivas a Vieira. Adriano nemůže dnes nastoupit a možná ani proti Sieně příští sobotu. Očekávám, že budu mít Cruze na další zápas k dispozici. Patrickův stav se lepší, myslím, že s námi do Sieny pojede, stejně tak Rivas."

Proti Chievu Mario Balotelli nebo Hernán Crespo?
"Balotelli v těžkém zápase Brémách odehrál 20-25 minut a měl velkou šanci skórovat. (směje se) Možná by se mu to podařilo, kdyby nenosil tu čelenku..." Balotelli hlavou v dobré pozici přestřelil. "Odvedl dobrou práci, nic zvláštního. Crespo pracoval dobře jako obvykle, měl šanci hrát proti Laziu hodinu. Předpokládám, že nastoupí."

Komentáře Siniši Mihajloviče (Mihajlovič řekl, že Mourinho neví, jak vést Adriana)
"Asistent trenéra v Interu je Baresi, ale Siniša o Interu mluví více, než Baresi. Mohlo by se zdát, že je tu stále asistent, ale tak to není. Jsem v Interu již pět či šest měsíců, ale vím a uvědomuji si, že je to výjimečný klub. Co se týče Adriana, myslím, že každý si zaslouží druhou šanci. Jestliže v minulých letech za Roberta (Manciniho) dělal chyby, nevím, proč by neměl klub dát tomu chlapci druhou šanci. Před pár lety dal tento klub šanci stát se asistentem hráči, který plivl druhému do tváře, takže nevím, proč by Adriano, který také dělal chyby, nemohl dostat druhou šanci."

Juventus - AC Milán
"Víme, že oba nemůžou současně zvítězit, minimálně jeden z nich ztratí body, takže je důležité, mít po Chievu devítibodový náskok na jednoho z nich. My musíme zvítězit. Jestli se tak stane, budu sledovat večer zápas Juventus - AC Milán..."

Zdroj: inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 13/12/08 - Preview: Inter - Chievo
Další článek: 15/12/08 - Dvě branky Ibrahimoviče rozhodly zápas
1529


Diskuze

251


 
Související články
Preview: Inter - Chievo
Dvě branky Ibrahimoviče rozhodly zápas
Moratti: Nesmíme polevit!