FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
O Burdissa i Rivase je zájem
Burdisso 21/08/09 - José Mourinho dal již několikrát najevo, že by rád trochu zredukoval počet hráčů v týmu, kteří nemají příliš nadějí na pravidelné hraní. Ti se však z dobře placeného bidla v Interu Milán zrovna nehrnou. Nyní to ale vypadá, že by se mu to alespoň částečně mohlo podařit, existuje totiž vážný zájem o dva ze středních obránců - Nicoláse Burdissa a Nelsona Rivase.

O u fanoušků ne příliš oblíbeného a poměrně často chybujícího Burdissa má vážný zájem jeden z úhlavních soupeřů Nerazzurri - AS Řím. Trenér Spalleti zdůrazňuje, že Burdissa AS potřebuje, zvláštěpak po pohárové remíze v Košicích v poměru 3-3, kdy pochopitelně nebyl spokojen s defenzivou svého mužstva: "Burdisso má potřebné zkušenosti, které náš tým potřebuje. Uvidíme jak jednání dopadnou." Hráčův agent již několikrát potvrdil, že by jeho klient rád do Říma zamířil s tím, že preferuje trvalý přestup než nějaké hostování.

pokračování...  


O Nelsona Rivase vážně usiluje Livorno, což deklaroval jeho prezident. "Rivas je momentálně naším cílem. Pokud bude Inter transferu nakloněn, tak si myslím, že by se mohl uskutečnit." Livorno již v tomto přestupovém období získalo hráče jako Cristiano Lucarelli, Dario Kneževič nebo Mirko Pieri.

Zdroj: goal.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 15/08/09 - Inter znovu porazil AC, Juventus vyhrál na penalty
Další článek: 22/08/09 - Mourinho: Vieira mě ohromil
1734


Diskuze
brain005   (21/08/09 13:35:39)

preco sa o tuto stranku nikto nestara,tu aj 4dni nic nove nenajdem

RQ7   (21/08/09 13:32:44)

Chudak Kerlon

iván cordoba   (21/08/09 12:46:08)

Výborná zpráva, doufám, že odejdou.

MSgoo   (21/08/09 11:26:46)

tak nech teda odidu,ked je o nich záujem...prestupove obdobie sa konci,a oni su stale v Interi


295