FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

USA: Inter-Panathinaikos 2-3
04/08/10 -
Obi
04/08/10 - Inter odehrál v noci z úterý na středu v USA druhý přípravný zápas. Zatímco v tom prvním doslova přejel Manchester City 3-0, proti Panathinaikosu byl neúspěšný. Řecký tým vyhrál 3-2. Svou první branku za Inter vstřelil mladíček Coutinho, druhý zásah přidal Samuel Eto'o.

Nerazzurri hráli pod vedením kouče Rafaela Beniteze na Rogers Centre v Torontu v nových bílých venkovních dresech. První branku vstřelil Panathinaikos zásluhou Cisseho, který nadvakrát překonal Orlandoniho. Druhou branku přidal stejný hráč o deset mint později po té, co před ním obrana tak dlouho ustupovala až se dostal do takové pozice, z které mohl poslat krásnou střelu ukrytou za obráncem. Překvapený Orlandoni na ní nedokázal zareagovat. Je možné, že byla tečovaná.

pokračování...

Inter snížil po dalších deseti minutách ve 32.minutě. Obinna si narazil s Eto'em a poslal přihrávku do vápna. Míč se odrazil od dvou obránců k Eto'ovi, který nezaváhal. Diváci se dalšího gólu dočkali klasicky po deseti minutách. Znovu však padl do sítě Interu a ten tak po prohrával 3-1. Vstřelil ho Leto, který zakončil rychlý brejk, při kterém běžela čtveřice hráčů v zeleném proti třem bílým.

Poslední branka padla ve druhém poločase. Pět minut před jeho koncem se po ose Stankovič-Maicon dostal míč ke Coutinhovi a ten nádhernou ranou stanovil konečné skóre na 2-3 z pohledu jeho týmu. Inter sice mohl v poslední minutě vyrovnat, ale Militova hlavička šla mimo.

Za nerazzurri nastoupilo v tomto zápasu neuvěřitelných 26 hráčů. Další čtveřice zůstala na lavičce. Kouč Panathinaikosu Nioplias využil "jen" 18 hráčů. Mezi nimi byl i bývalý Interista Karagounis.

INTER-PANATHINAIKOS 2-3
32' Eto'o, 85' Coutinho - 12' Cisse, 22' Cisse, 42' Leto

INTER: 21 Orlandoni; 4 Zanetti (18' 57 Natalino, 73' 13 Maicon), 2 Cordoba (46' 34 Biraghi, 73' Samuel), 23 Materazzi (46' 16 Burdisso, 73' 6 Lucio), 26 Chivu (73' 11 Muntari); 33 Obinna (46' 50 Biabiany), 17 Mariga (46' 5 Stankovic), 19 Cambiasso (46' 29 Coutinho), 20 Obi (46' 40 Nwakwo); 9 Eto'o (46' 31 Alibec, 73' 39 Santon), 27 Pandev (46' 30 Mancini, 73' 22 Milito). (1 Julio Cesar, 12 Castellazzi, 92 Gallinetta, 54 Dell'Agnello). Trenér: Benitez.

PANATHINAIKOS: 30 Tzorvas; 24 Vyntra (62' 25 Seitaridis), 3 Sarieghi, 8 Kante, 31 Spyropoulos (52' 18 Bjarsmyer); 23 Simao (90' 14 Charalampos), 29 Katsouranis (62' 26 Karagounis); 10 Govou (62' 22 Marinos), 7 Ninis (80' 21 Dimoutsos), 11 Leto, 9 Cisse (80' 28 Petropoulos). (2 Ioannidis, 27 Karnezis, 1 Galinovic, 19 Dos Santos Rodrigues, 38 Silva Cleyton, 45 Melissis). Trenér: Nioplias.

Rozhodčí: Maurice Navarro.
Žluté karty: Cordoba, Sarieghi, Karagounis, Strankovic, Muntari.

Zdroj: Inter.it