FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter pod Leonardem zatím stoprocentní
Eto´o 13/01/11 - Inter Milán je pod novým trenérem Leonardem zatím stoprocentní. Včera večer porazili mistři světa FC Janov 3:2 a postoupili mezi nejlepších 8 celků italského poháru. Brazilský trenér přišel v zápase o hlas. "To je z toho vlhka," vysvětlil se smíchem Leonardo. "Ale bavme se raději o zápase. Odehráli jsme tři různé zápasy, ale ve všech jsme ukázali touhu po vítězství."

"Dnes to bylo dobré, udělali jsme v zápase nějaké změny, ale zaplatili jsme za to, když přišly standardní situace soupeře. Jsem zklamaný, že jsme inkasovali gól na 2:3. Za stavu 3:1 jsme přestali hrát, měli jsme to zvládnout lépe, zvolnit tempo. Naštěstí si Castellazzi vedl skvěle, stejně tak Santon, Ranocchia, Mariga a Materazzi. Byl to dobrý výkon, některé individuální výkony byly excelentní. Mám několik poznámek, což je dobré. Tým je vyvážený, hraje s radostí a má sobě vlastní DNA."

pokračování...  


Jedním ze střelců včerejšího utkání byl i McDonald Mariga. Komentátor nejmenované stanice okomentoval jeho trefu hlavou po rohovém kopu výrazem "bullet header". "Byl to dobrý zápas, jsem rád, že jsem zpět po zranění. Těším se do další práce, chci být týmu ještě více prospěšný."

Andrea Ranocchia si připsal debut na domácím svatostánku černomodrých. V prvním poločase hrál velmi dobře, poté však zavinil penaltu a jeho výkon šel dolů. "Byl to vzrušující debut. Ale bylo divné hrát proti týmu, se kterým jsem ještě před dvaceti dny trénoval." Na stoperu byl Andreovým partnerem Marco Materazzi. "Spolupracovali jsme dobře, ale ke konci jsme udělali pár chyb, bylo to díky únavě. Při té penaltě tam kontakt byl, ale Rudolf šel předtím k zemi třikrát úplně bezdůvodně."

Samuel Eto´o měl včera střelecký den a hlavně jeho zásluhou Inter postoupil do dalších bojů. Obzvláště první branka se musela fanouškům líbit. Samuel Eto´o si zpracoval těžký centr Muntariho a neuvěřitelně jednoduše si proklestil cestu mezi dvěma beky až do brány. "Úžasný gól? Udělal jsem to tak, jak mě to v tu chvíli napadlo. Jsem tu šťastný, mám s fanoušky skvělý vztah. Velké díky."

Menší kaňkou na včerejším utkání je incident z 58. minuty. Sulley Muntari byl střídán Jonathanem Biabianym. Šedesát metrů dlouhou cestu ke střídačkám šel Muntari nejméně dvě minuty a bylo vidět, že mu střídání není vůbec po chuti. Přitom si na hřišti nevedl vůbec zle. V dresu hostů se představila i posila ze Sparty Juraj Kucka, ten odehrál celý zápas.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 12/01/11 - Leonardo: Příšerný hrací kalendář
Další článek: 14/01/11 - Jakub Vojtuš dal hattrick a jde hostovat do Chieva
2081


Diskuze
Gonzalez   (14/01/11 13:11:58)

Jen tak dal... 

zibra   (13/01/11 19:48:13)

priznam sa vsadil som na remizu, ale aj tak som šťastny ze sme vyhrali

Alvarecoba   (13/01/11 16:42:07)

No snad se to nezakřiklo.Jinak sem za ty výysledky moc rád.

   


379


 
 Středa 12/01/11 21:00, Italský pohár, Osmifinále 
INTER3:2FC JANOV
[rozhovor]
Související články
Leonardo: Příšerný hrací kalendář