FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Chivu: Ztratil jsem důstojnost
Chivu 05/02/11 - "Je to paradoxní, můžete hrát se třemi útočníky, ale nepodaří se vám skórovat. To se stalo dnes, v první půli jsme dostávali vpředu hodně těžké míče. Uznání patří Bari, těžko jsme hledali prostory k útočení. Na začátku druhé půle se věci naštěstí změnily," shrnuje Leonardovo čtvrteční dohrávané utkání 23. kola Serie A, Inter dokázal vyhrát v Bari 0:3 a posunul se už na třetí místo italské nejvyšší soutěže + má dohrávaný zápas k dobru.

Cristian Chivu se v posledních zápasech dostal do skvělé formy, o to větší je škoda, že bude v následujích zápasech chybět. Rumun udeřil hráče soupeře pěstí do obličeje a dostal trest na čtyři utkání. "Takové věci se stávají, ale neměly by. Ten incident jsem neviděl," reaguje Leonardo. "Těžko to vysvětlit, chci se omluvit soupeři Rossimu, ztratil jsem důstojnost. Chci se omluvit všem, kteří to viděli a obzvláště mým dvěma dcerám," kál se Cristian Chivu.

pokračování...  


Marco Materazzi musel kvůli zranění stoperů nastoupit v základní sestavě s mladým Andreou Ranocchiou. "Hlavním cílem bylo zvítězit. Bari hrálo hodně slušný zápas. Ve druhé půli už to bylo z naší strany po příchodu Wesleyho Sneijdera lepší. S Andreou si to užívám. Je mladý a je s námi krátce, přesto se už oba známe a jsme si schopni na hřišti vyhovět."

"Nyní nás čekají hodně těžké zápasy, AS Řím, Juventus a Fiorentina, musíme se pokusit je zvládnout co nejlépe." Thiago Motta se sice narodil v Brazílii, ale vlastní italský pas a chtěl by nastupovat za Squadru Azurru, FIFA bude jeho problém řešit. "Doufám, že mu to umožní, není tu moc podobných hráčů jako on," říká Marco Materazzi.

Houssine Kharja sice nepředvedl zrovna oslnivý výkon, ale podařilo se mu dát gól a ještě na jeden přihrát Wesovi. "Věnuji gól svému švagru, který zemřel před dvěma dny, nemohl jsem se dostat do Maroka za svoji rodinou. Jinak mám radost z vítězství a nyní se musíme soustředit na AS Řím."

"V první půli jsem si mohl vést lépe," říká africký záložník, "ale jsem rád, že jsem odemkl ten zámek a vstřelil důležitý úvodní gól. Jsem rád za tuto příležitost a znovu opakuji, každý trénink u Nerazzurri bude pro mě jako pohárové finále, chci si získat Leonardovu důvěru. Pracoval jsem tvrdě, abych tuto šanci dostal."

"Jsem rád za skvělý start v novém angažmá, povedlo se nám se trochu přiblížit AC Milán, musíme vytrvat. Eto´o, Milito a já jsme měli v první půli problémy. Bari nás presovalo po celém hřišti. V druhé půli trochu odpadli a my se zlepšili. Dostal jsem se do týmu, který chce vyhrávat, pro mě je skvělé pracovat s hráči tohoto formátu," uvedl střelec druhého gólu Giampoalo Pazzini.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 03/02/11 - Inter musí v Bari vyhrát
Další článek: 06/02/11 - Večerní bitva s AS Řím
2099


Diskuze
Alvarecoba   (05/02/11 18:42:42)

No tak já ho nikdy nijak nezatracoval.Jen mi na něm vždycky chyběla výbušnost kterou disponují jiní.Ale po příchodu Leonarda se mi
zdá jistější a patří k lepším v týmu.A myslím si,že levej bek je důležitý post na kterým potřebujeme pořádného hráče,kterým v
současnosti Chivu je.Sem zvědavej jak se bude prezentovat Nagatomo.Šanci dostane tak sem zvědavej jak se ji chopí. 

Dex   (05/02/11 14:24:13)

Alvarecoba: No jasně, levý bek budu moct za to, že Inter nezíská Scudetto :-))))) To je ale blábol! Jděte už s tím fňukáním
někam!
Hlavně si vzpomeňte, jak jste ho zatracovali  
FORZA INTER!!!!!!!!  

Zurix   (05/02/11 11:39:20)

Alvarecoba: Tak já věřím, že Nagatomo Chivua zastoupí, přinejhorším tam zahraje Javier, i když toho bych raději viděl v záloze.

 

Alvarecoba   (05/02/11 10:21:41)

To dost.Možná ti budeme moct v květnu poděkovat,že jsme k vuli tobě prohráli boj o scudetto kamaráde Tedka nám bude hodně
chybět...Jak proti Romě tak Juve 

   


359


 
 Čtvrtek 03/02/11 20:45, Serie A, 23.kolo 
BARI0:3INTER
[rozhovor]
Související články
Inter musí v Bari vyhrát