FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Leonardo: Byl to boj až do samotného konce
Leonardo 07/02/11 - Leonardo po báječné podívané, kdy Inter na Siru porazil AS Řím 5-3, čelil zajímavým otázkám od novinářů. "Jestli si myslím, že jsme hlavním rivalem AC v boji o titul? Myslím, že o vítězi se bude rozhodovat až na konci. Čeká nás ještě hodně zápasů. Ukázalo se, jak je těžké vyhrávat zápasy. Jen se podívejte na všechna ta překvapení v minulých kolech," řekl trenér nerazzurri italské televizi.

"Dnes jsme si věci sami ztížili. Ale žádný gól si vyčítat nemůžeme. Skórovali z přímého kopu, po teči a z rohu. Ani jednou z jasné šance. Byli jsme trochu lajdáčtí, ale dokázali jsme se vrátit a přidali pátý gól. Jsem za to šťastný. Musíme na této vlně nadšení zůstat. Vše co teď musím udělat je každému pogratulovat."

Do sestavy se po zranění na MS klubů vrátil Wesley Sneijder. "Měli jsme mnoho možností, ale on předvedl velkolepý výkon a udělla toho více než ostatní. Eto'o and Pazzini byli výjimeční." Leonardo pochválil i hráče soupeře. "Sledoval jsem fantastický fotbalový zápas."

pokračování...  


Věděli jste, že ...
Inter dal doma již 31 branek a je jasně nejlepší. Druhý nejlepší počet je 23.
V počtu inkasovaných branek je Inter až na 9.místě.
Premiéru v dresu Interu si odbyl Yuto Nagatomo. Japonská posila odehrála posledních 15 minut.
Více postřehů o zápase naleznete zde

Fotogalerie Serie A, 24.kolo -> Inter - AS Řím - zobraz všechny fotky
Cambiasso a Nagatoma
Cambiasso a Nagatoma 

Samuel Eto
Samuel Eto'o 

Javier Zanetti
Javier Zanetti 

Nicolas Burdisso
Nicolas Burdisso 

Esteban Cambiasso
Esteban Cambiasso 

Esteban Cambiasso
Esteban Cambiasso 

Julio Cesar
Julio Cesar 

Cordoba a Sneijder
Cordoba a Sneijder 

Samuel Eto
Samuel Eto'o 


Kdo se však stále trápí je Milito. Odehrál posledních 20 minut a znovu gól nedal ani z vyložené šance. "Militova kvalita je nezpochybnitelná. Jestli je v depresi? Prožil si letos několik zranění. Musí se jen dostat do stavu, kdy si bude jistý, že dokáže situaci vyřešit správně. Po loňské neuvěřitelné sezoně nikomu nic dokazovat nemusí. A nikdo by mu neměl dělat problémy."

"Na ligovou tabulku se dívat nemusíme. Musíme si jen držet úroveň naší hry a každým týdnem se zlepšovat. Neznamená to, že nechci mluvit o tom, že chceme ligu vyhrát. Samozřejmě je to náš cíl. Dnes bychom ale měli mluvit o dvou skvělých týmech a jejich výkonech na hřišti," řek Leonardo.

Brazilský kouč má radost z toho, že tým našel recept na střílení branek. "Před měsícem jsme se piotřebovali chytit, začít si užívat hru a vyhrávat zápasy. To se povedlo." Nejvíc branek za Inter střílí Samuel Eto'o. "Je to jeden z nejlepších střelců historie. Výjimečný hráč, který vždy dokáže skórovat ve velkých zápasech."


Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 06/02/11 - Večerní bitva s AS Řím
Další článek: 07/02/11 - Beppe Baresi slaví 53. narozeniny
2101


Diskuze

327


 
 Neděle 06/02/11 20:45, Serie A, 24.kolo 
INTER5:3AS ŘíM
[rozhovor]