FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Leonardo: Brzy se ukáže, kdo bude bojovat o titul
Leonardo 27/02/11 - "Prohráli jsme s Bayernem, ale to neznamená, že musíme začinat znovu, Budeme pokračovat v tom, co děláme. Důležité je jít stále za svými cíli, to se nesmí změnit," Leonardo zahájil tiskovou konferenci před večerním nedělním duelem na půdě janovské Sampdorie.

"Nebude to snadné. Kvůli atmosféře a hřišti, na kterém se bude hrát. Sampdoria přišla o některé důležité hráče a hodně se v jejich týmu změnilo - jiný herní systém, hráči. Ale jedna věc zůstala stejná, jejich týmový duch, který jim pomohl do Ligy mistrů."

Giampaolo Pazzini, zimní posila právě ze Sampdorie, se vrací na stadion Luigi Ferraris. "V týmu se zabydlel velmi rychle, po fotbalové stránce i po osobní. Pazzini byl důležitým hráčem Dorie. Bude to pro něj emocionální zážitek, ale jsem si jistý, že Giampaolo ví, jak se s tím vypořádat, aby ze sebe vydal 100% pro současný tým."

pokračování...  


Inter se bude muset obejít bez Estebana Cambiassa. "Bude to trvat trochu déle, ale Thiago Motta, Andrea Ranocchia a Ivan Cordoba jsou všichni blízko návratu a mohli by být dokonce připraveni i na tento zápas. Co se týče zranění, je to delší příběh a nemám vůbec zájem mluvit o tom, kdo má pravdu a kdo ne. Řeknu jen, že minulou sezónu se stalo hodně věcí. Byl to problémový rok, ale to se děje mnoha týmům. Když jde všechno bez problémů či zranění, můžete dosáhnout velkých věcí. Když máte problémy, snažíte se s nimi vyrovnat, jak nejlépe dovedete. Nechci mluvit o minulosti, ale myslím, že je to kombinace mnoha faktorů. Jedna věc je jistá: od mého příchodu 29. prosince si toho hráči museli projít hodně. Nevím, jestli je to otázka toho, jak je připravujete, ale vím, že jsou na ně kladeny obrovské nároky."

27. kolo je na programu dnes a Leonardo si myslí, že se nyní začnou profilovat vážní kandidáti na Scudetto. "Následujících pár zápasů, tři nebo čtyři, bude velmi důležitých, neboť se ukáže, které týmy opravdu bojují o titul. I když si myslím, že tento rok se bude bojovat až do konce. AC Milán vs. Neapol? Nemyslím si, že to bude mít nějaký zásadní význam, že to nějak změní celou sezónu. I kdyby to třeba skončilo remízou."

"Nejtěžší to bylo po mém příchodu," odpovídá Leo na dotaz novináře, co bylo pro brazilského trenéra nejtěžší v novém angažmá. "protože v lednu jsem se musel seznámit se vším - sklubem, hráči atd."

Inter s Bayernem v domácím zápase osmifinále LM prohrál 0:1 po chybě Julia Cesara. "Julio se s problémy vyrovnává tak, že na sebe bere veškerou odpovědnost, ale Julio byl zachráncem týmů v mnoha jiných zápasech. Goran Panděv? Jsem si jistý, že se opět dostane do top formy. Coutinho? Je to skvělý talent, který zazáří."

Italským týmům se pohárový týden vůbec nepovedl. Všichni tři zástupci Apeninského poloostrova v LM doma shodně prohráli. Neapol byla vyřazena z EL. Nálada v Itálii je na bodu mrazu, mluví se o ztrátě jednoho místa pro LM pro příští sezóny, ale nemluví se už o tom, že se budou hrát ještě odvety. Leonardo odpovídá možná až příliš optimisticky. "Myslím, že Inter, AC a AS Řím půjdou dále." To nevím, ale důležité je připravit se teď na ligu. Bayern přijde na řadu až 15. března.

Nominace Sampdoria - Inter:
1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni

4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo, 57 Felice Natalino

5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho, 56 Sebastian Carlsen

7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 25/02/11 - Giampiero Marini slaví šedesátku
Další článek: 26/02/11 - Pazzini proti své Sampdorii
2120


Diskuze
Dex   (27/02/11 23:54:44)

Výhra sice trošku nezasloužená, ale ty přesně vyhrávají titul!!!!
PARÁDA INTEEEEEEER!!
   

Zurix   (27/02/11 22:40:32)

Tak jsme to zvládli, skvěle!  


262


 
 Neděle 27/02/11 20:45, Serie A, 27.kolo 
SAMPDORIA0:2INTER
Související články
Pazzini proti své Sampdorii