FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Leonardo: Divná remíza, tým hrál dobře
Leonardo 14/03/11 - "Myslím, že jsme měli hodně šancí a konečné skóre mohlo být velmi jiné," řekl po nečekané remíze 1-1 v Brescii Leonardo. "Soupeř bránil dobře a měl mnoho hráčů za míčem. Dostali jsme nešťastný gól z rohu a to změnilo hru. Šance jsem si přesto vytvořili. První poločas byl dobrý, stejně tak druhý, ale nedokázali jsme skórovat. Remízy nemáme moc rádi a toto byla divná remíza. I tak nepanikařme. Vedli jsme si dobře, ještě toho máme hodně před sebou. Nic se neděje," řekl brazilský kouč.

Lenardo v té době nevěděl, že také AC Milán překvapivě ztratí body. V neděli po poledni doma pouze remizoval s Bari 1-1. Rozdíl mezi oběma týmy tak po 29.kole zůstává stejný - pětibodový.

"Lúcio šel ze hřiště kvůli zdravotnímu problému. A další střídání? Neměla nic společného s tím, že bychom měli hrát staženěji," řekl Leonardo a vyvrátil tak, že tým měl spíš bránit vedení 1-0.

pokračování...  Fotogalerie Serie A, 29.kolo -> Brescia - Inter - zobraz všechny fotky
Samuel Eto
Samuel Eto'o 


 

Goran Panděv
Goran Panděv 

Giampaolo Pazzini
Giampaolo Pazzini 

Sisenando Maicon
Sisenando Maicon 

Houssine Kharja
Houssine Kharja 

Yuto Nagatomo
Yuto Nagatomo 

Yuto Nagatomo
Yuto Nagatomo 

Goran Panděv
Goran Panděv 


"Panděv bojoval o každý balón, byl kreativní a měl pár šancí, které nevyužil. Ale zlepšuje se hodně a dnes hrál dobře. Jeho pohyb byl dobrý, dělal prostor pro ostatní. Cordoba vždycky hraje dobře. Jedna nešťastná hlavička na tom nic nezmění. Bylo to jen trochu smůly. První remíza v sezoně, bohužel vyrovnali až na konci."

"Důvod proč jsme střídali Pazziniho byl dát na hřiště dalšího záložníka, aby Eto'o a Panděv mohli trochu hrát spolu. Samozřejmě i já dělám chyby, ale nemyslím, že by jiná střídání mohla tak ovlivnit průběh zápasu, který nakonec nastal. Každý bod je v této fázi důležitý. Mohli jsme mít tři, ale neproměnili jsme další šance. Někdy musíte vědět, kdy můžete remízu akceptovat. Je zde ještě dost utkání a věci se mohou do konce změnit," řekl Leonardo.


Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 13/03/11 - Inter nezvládol záver zápasu a z Brescie si vezie bod
Další článek: 16/03/11 - Inter senzačně otočil zápas s Bayernem, trenér přežil
2133


Diskuze

208


 
 Pátek 11/03/11 20:45, Serie A, 29.kolo 
BRESCIA1:1INTER
[hodnocení] [rozhovor]
Související články
Již dnes proti Brescii
Inter nezvládol záver zápasu a z Brescie si vezie bod