FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Panděv všem děkuje, Julio Cesar chtěl odjet na koni
Pandev 16/03/11 - Včerejší zápas proti Bayernu rozhodl v 88.minutě Goran Panděv. Přesně ten Panděv, na kterého se valí kritika ze všech stran, protože nedokáže ve vyložené šanci skórovat. "Eto'o mi dal skvělý míč, to jsem nemohl nedat. Děkuji každému, klubu, spoluhráčům, kteří př i mě stáli i v těžkých časech. Nejsem někdo, kdo dá 20 nebo 30 branek za sezony, ale někdo kdo pracuje tvrdě pro tým a když k tomu přijdou i góly, je to velmi důležité," řekl Panděv.

Každý mi říkal, že bych mohl skórovat a tím bychom vyhráli zápas. Spoluhráčům bych chtěl opravdu poděkovat, gól slavili se mnou a dělali si ze mě legraci. Tento gól přišel pro mě v důležitý čas, jsem šťastný. Teď musím pokračovat v práci, určitě se ale cítím lépe než předtím," řekl makedonský reprezentant, který při oslavě svlékl dres a viděl žlutou kartu.

Díky třetímu gólu se velmi ulevilo i brankáři Julio Cesarovi. Brazilec stejně jako v prvním utkání předvedl kiks, lehkou střelu Robbena nedokázal zpracovat do rukou a vyražený míč vrátil do brány Gomez. Stejně jako v Miláně.

pokračování...  


Youtube highlights Inter Channel

Julio Cesar byl z famózního obratu dojatý a na tváři mu stékaly slzy. "Byl to strašný moment. Když k tomu došlo, chtěl jsem okamžitě zmizet. Zpátky do Milána, pěšky, na koni, na čemkoliv... Pak jsem to ze sebe dostal. Takovýto gól byl jako studená sprcha, ale díky mým spoluhráčům jsem se dostali zpátky. Musím jím opravdu pogratulovat."

"Pořád se musíte učit ze svých chyb. Dneska jsem to zpackal. Určitě mnohem víc než v prvním zápase. Naštěstí teď můžeme mluvit o výhře. Která střela byla nejtěžší? Možná jedna od Riberyho. Doufejme, že tohle je pro teď konec mým chybám," řekl Julio Cesar, který byl v předešlých dvou letech považován za jednoho z nejlepším brankářů světa.

Zápas zhodnotil také Cristian Chivu. "Byl to dobrý zápas, trochu jsme v něm trpěli, ale hráli jsme tak jak Inter hrát měl. Byli jsme si vědomi toho, do čeho jdeme a čeho jsme schopní. Dokázali jsme to tím nejlepším možným způsobem a teď můžeme být šťastní a slavit, protože to bylo to jediné, co jsme chtěli," řekl Rumunský bek.

Zápas ohodnotil i Thiago Motta, který nechtěně nahrál na druhý gól hráčům Bayernu. "Věděli jsem, že to bude těžké, ale věřili jsme, že je to možné a dokázali jsme to. Naší hře věříme, protože máme sílu a odhodlání. Všechny týmy ve čtvrtfinále jsou silné. Teď myslíme na Serii A. Ještě řeknu jednu věc. Italové by měli být rádi, protože italský tým se dostal do čtvrtfinále a to pro italský fotbal jako celek důležité." Inter je jediným zástupcem Apeninského poloostrova v evropských pohárech.


Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 16/03/11 - Inter senzačně otočil zápas s Bayernem, trenér přežil
Další článek: 18/03/11 - Inter se utká ve čtvrtfinále se Schalke
2135


Diskuze

590


 
 Úterý 15/03/11 20:45, Liga mistrů, Osmifinále 2.z 
BAYERN MNICHOV2:3INTER
[rozhovor]
Související články
Inter senzačně otočil zápas s Bayernem, trenér přežil