FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Moratti: Eto'o odíde, Sneijder zostane
Moratti 17/08/11 - Massimo Moratti sa rozhovoril pred talianskými športovími denníkmi o Interi a aktivite vicemajstra Talianska na prestupovom trhu. "Odchod Eto'a nebude tak dramatický. Pamätáte si, ako sa to skončilo keď odišiel Ibrahimovič? Samuel je profesionálny futbalista a bude mi veľmi chýbať. Bol to náš najlepší hráč."

"Mená hráčov, ktoré sa spomínajú v novinách sú pravdivé. Tevez, Lavezzi, Forlan. Teveza bude ťažké získať zo City, premýšľame viac nad získaním iných hráčov. Či som hovoril s prezidentom De Laurentiisom? Áno, telefonoval som s ním, ale nič nie je rozhodnuté. Giuseppe Rossi? Hľadáme hráča s inými vlastnosťami. Sneijder? Zostane s nami. S Interom má platnú zmluvu a ja som nepremýšľal o jeho predaji. Okrem toho, s možným odchodom Samuela Eto'a je odchod Wesleyho ešte menej pravdepodobný. V tomto roku uvidíme veľký Inter, štruktúra tímu je silná. Môžme stratiť Eto'a, ale kostra týmu je rovnaká a Gasperini ju poukladá."

pokračování...  


"Taliansky futbal v kríze? Galliani má pravdu, musíme zvýšiť ekonomický potenciál, aby sme boli viac konkurencie schopný súťažiť s ďalšími vyspelými krajinami. Kandidáti na získanie scudetta? AC Miláno. Majú rovnaký tím ako v minulej sezóne, navyše sa posilnili o Mexesa. Okrem toho sa Juventus a As Rím výrazne posilnili, tiež nesmieme zabudnúť na Neapol a Lazio."

"Calciopoli? Som veľmi pokojný. V tomto prípade to nezávisí na mne. Nemám pocit viny, ako by si to iný mysleli. Taliansko je zvláštna krajina."

Zdroj: fcinternews.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 10/08/11 - Diego Milito věří v lepší sezonu
Další článek: 17/08/11 - Liga majstrov - Inter zarobil 38 miliónov euro
2225


Diskuze
cefe   (25/08/11 14:02:46)

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

Alvarecoba   (18/08/11 09:24:53)

No s tím Sneijdrem to zabil


420