FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ranierimu debut vyšiel
25/09/11 - 25/09/11 - Tréner milánskeho Interu Claudio Ranieri cíti, že víťazstvo 3:1 nad Bolognou dodalo naspäť jeho zverencom sebadôveru. Tí totiž vďaka gólom Giampaola Pazziniho, Diega Milita a Lucia zaknihovali pri Ranieriho debute prvé víťazstvo v sezóne Serie A.

„Bolo dôležité vykročiť tou správnou nohou. Chlapci potrebovali opäť nájsť svoje sebadôveru a vieru. Povedal som, že bolo dôležité bojovať za výsledok, bez ohľadu na to, akým spôsobom by sme bojovali. Chlapci sú hladní a dnes to ukázali. Najviac ma zaujalo ich odhodlanie vyhrať a ich guráž,“ povedal Ranieri.

Rímsky rodák potom stručne analyzoval priebeh stretnutia, po ktorom vyzdvihol kompaktnosť jeho mužstva a ocenil aj jeho ofenzívnu prácu.

pokračování...  


„Prvý polčas bol pozitívny. Strata koncentrácie dovolila Marcovi Di Vaioi nastreliť tyčku, ale inak bol Julio Cesar dobrý. Diego Forlán a Giampaolo Pazzini urobili niekoľko veľmi dobrých vecí a to isté platí aj o Philippem Coutinhovi. Zvyšok tímu bol kompaktný a zjednotený. V druhom polčase na nás začali tlačiť a ja som sa pokúšal dodať mužstvu inú dimenziu, “ zhrnul Ranieri.

Zdroj: fcinter1908.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/09/11 - Claudio Ranieri oficiálně představen
Další článek: 25/09/11 - Inter si pripísal prvé tri body v sezóne
2261


Diskuze

204


 
 Sobota 24/09/11 18:00, Serie A, 05.kolo 
FC BOLOGNA1:3INTER
[rozhovor]
Související články
Inter si pripísal prvé tri body v sezóne
Serie A 5.kolo - Souhrn