FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Inter podruhé venku v LM vyhrál
19/10/11 - "Jedna vlaštovka léto nedělá, ale dnes to pro nás bylo důležité vítězství," komentoval těsnou výhru na půdě Lille Cladio Ranieri. "Chlapci potili krev. Chtěli konečně zahnout za roh a výsledek posiluje jejich důvěru. To jsme potřebovali." Nerazzurri po výhře v Moskvě nad CSKA, přivezli tři body i z dalšího těžkého zápasu ve Francii. V tabulce základní skupiny B jsou na prvním místě. V prvním kole přitom šokovali domácí porážkou s tureckým Trabzonsporem.

Po zranění se vrátili do sestavu Wesley Sneijder a Thiago Motta. "Nikde není napsáno, že Thiago Motta musí vždycky hrát před obránci. Že je v této pozici příliš pomalý? Možná, ale myslí rychle a ostatní ho zastupovali dobře. Thiago dával hře rytmus a tvar. Před sebou měl navíc Sneijdera, dalšího hráče, který ví, jak se má na hřišti pohybovat."

pokračování...  


Proti Lille byla obrana dobře organizovaná, ale ještě něco tomu chybělo. "O to se snažíme, nechtěl jsem potopit loď. Chtěl jsem zachovat 4-3-3, abychom mohli být nebezpeční. Pak logicky, když můžeme, máme vepředu navíc 20 metrů, protože nejsme příliš vzadu, kde bychom museli bránit 60 metrů. Nebyl to lehký zápas v každém případě, za současných podmínek to byla ale dobrá hra. Nezapomínejme, že Lille neprohrálo 10 měsíců doma. Nejsme v nejlepší formě, nemá smysl to popírat."

Skvělý výkon odvedl v brance Julio Cesar. "Má za sebou velmi dobrý zápas. Chci ale zdůraznit, že celý tým odvedl velmi dobrou práci na vysokém stupni koncentrace. To byl důvod, proč jsme prohráli v Catanii."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 18/10/11 - Ranieri: Nikdo z lodi neskáče
Další článek: 21/10/11 - Start Interu do Serie A v posledních letech
2273


Diskuze

253


 
 Úterý 18/10/11 20:45, Liga mistrů, ZS 3.kolo 
LILLE0:1INTER
[rozhovor]