FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Thiago Motta by rád prodloužil smlouvu
24/11/11 - Thiago Motta řeší problém s končící smlouvu. Na konci června mu v Interu končí platný kontrakt, jehož délka byla po příchodu z FC Janov stanovena na tři roky. Brazilský rodák, který však reprezentuje Itálii, měl již několik nabídek k přestupu. Všechny je odmítl, protože chce na San Siru zůstat a podepsat novou smlouvu.

Jaká bude jeho budoucnost není jisté. "Nabídek jsme v létě měli hodně, mohl jít do jiného italského klubu i do zahraničí," tvrdí jeho agent Simone Canovi. "On chce přesto zůstat. Má ambice pokračovat ve vítězném tažením s tímto týmem. Pro pokračování je třeba souhlas obou stran..."

"Inter má svůj vlastní způsob jednání v době, kdy hráčům končí jejich kontrakty. Zatím nám nic neřekli. Thiago by rád věděl, jak to s ním bude. Teď musí zůstat v pohodě a odevzdávat v týmu co nejlepší výkon."

pokračování...  


Víte že jako sedmnáctiletý přišel ze Sao Paola do Barcelony, kde tři roky hrál za rezervní tým slavného klubu? Do A-týmu se propracoval až v sezoně 2001-2002 a za pět let zde odehrál téměř 100 ligových zápasů. Defenzivní záložník se pak na rok přestěhoval do Atletika Madrid. Pravidelně hrát však začal znovu až v FC Janov. Dlouho tu nevydržel, po konci vydařené sezony šel s Militem do Milána.

V poslední době se mluvilo o zájmu Zenitu Petrohrad, AC Milánu a FC Janovu.

Zdroj: football-italia.net/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/11/11 - Milito: Mise splněna, teď Serie A
Další článek: 24/11/11 - Cristian Chivu novou smlouvu asi nedostane
2292


Diskuze
Dex   (24/11/11 15:21:29)

UDRŽET!!!
   


182