Serie A 19.kolo – Souhrn
23/01/12 - 23/01/12 - Kolo otevřela vysoká výhra AS Řím 5:1 nad zachraňující se Cesenou, která už po devíti minutách prohrávala o tři branky. Francesco Totti zaznamenal dva góly, díky kterým překonal rekord Gunnara Nordahla v počtu vstřelených branek v barvách jednoho klubu. Totti už dal 211 branek. Nová posila Ceseny Daniel Pudil nenastoupil.

Plný stadión a pěkná choreografie v Bergamu přivítala Juventus, který si odvezl tři body. Hosté byli v zápase lepší, vstřelili dvě branky, břevno a tyč a dále jsou bez porážky.

V nedělním derby kraje Emilia-Romagna mezi Bolognou s Parmou branka nepadla. Zápas nabídl víc nudy než vzrušení. Udinese porazilo 2:1 Cataniu a dále se drží tři body před Interem. Nejvíce branek v tomto kole bylo k vidění v Palermu, které přestřílelo Janov 5:3. Kucka nastoupil až na druhý poločas. Lecce prohrávalo 0:2, přesto dokázalo uhrál s Chievem Verona, díky brance Di Micheleho v 90.minutě, remízu 2:2.

pokračování...

Poslední Novara nám podle očekávání nepomohla a prohrála s AC Milán 0:3, když dvě branky vsítil Ibrahimovič. Branka nepadla ani v zápase mezi Cagliari a Fiorentinou.

Sienu a Neapol od sebe dělí více než čtyři sta kilometrů, přesto přijelo podpořil Neapol několik tisíc fandů, kteří viděli remízu 1:1. Gól Neapole dal Panděv, který měl v nastavení ještě velikou šanci, tu neproměnil. Cavani nedokázal dát gól ani z penalty. Inter odpověděl na výhry prvních tří týmu také výhrou 2:1 nad Laziem, s výkonem nebyl ovšem spokojen ani trenér Ranieri.

AS Řím - AC Cesena 5:1
21.01. 18:00
Branky: 1. Francesco Totti, 8. Francesco Totti, 9. Fabio Borini, 62. Juan, 70. Miralem Pjanić - 59. Éder

22.01. 15:00
Branky: 20. Pablo Armero, 53. Antonio Di Natale - 90. Francesco Lodi (pen.)

Città di Palermo - Janov CFC 5:3
Branky: 26. Igor Budan, 37. Matías Silvestre, 42. Andrea Mantovani, 75. Fabrizio Miccoli, 84. Giulio Migliaccio - 13. Rodrigo Palacio, 59. Rodrigo Palacio (pen.), 89. Boško Janković

US Lecce - Chievo Verona 2:2
Branky: 30. Andrea Esposito, 90. David Di Michele - 2. Alberto Paloschi, 24. Alberto Paloschi

Jovetič 9

Příští kolo Inter jede na půdu předposledního Lecce. To nastoupilo toto kolo v této sestavě: Massimiliano Benassi, Nenad Tomović, Andrea Esposito, Stefano Ferrario (46. Christian Obodo), Massimo Oddo, Juan Cuadrado (76. Ignacio Piatti), Carlos Grossmüller (84. Cristian Pasquato), Ruben Olivera, Davide Brivio, Luis Muriel, David Di Michele.

Ve 20.kole bude asi nejzajímavějším zápasem Juventus s Udinese, AC Milán hostí Cagliari. Hodně branek může očekávat Janov, který hostí Neapol.

Předchozí článek: 20/01/12 - Inter má z italských klubů nejvíce fanklubů
Další článek: 23/01/12 - Ranieri není po výhře nad Laziem spokojený