FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ranieri před zápasem s Palermem: Zlomové období
31/01/12 - "Špatné je, že máme za sebou dvě porážky a Palermo dvě výhry v řadě," řekl na tiskové konferenci před vzájemným duelem v rámci 21.kola Serie A trenér nerazzurri Claudio Ranieri. "Jsou na vzestupu a mají dobré hráče. Musíme otočit stránku a odehrát dobrý zápas. Toto období je zlomové, ne jen tento zápas. Tyto dvě facky, co jsme dostali jsou dobré, protože pak řeknu, hej chlapci, co to děláte. Zítra uvidíme."

Na tréninku se měl údajně Thiago Motta se všemi loučit. "Já jsem se s ním neloučit. Nebo spíš jsem se s ním loučil jako s ostatními. Mám ho v kádru, tak proč mám přemýšlet, jestli tam bude i zítra. Ještě zbývá šest hodin do uzavření přestupového období, díky Bohu," smál se Ranieri. Podle posledních zpráv však brazilský rodák skutečně odchází do Paris St.Germain. Jako náhrada za něj přichází na hostování Angelo Palombo z druholigové Sampdorie.

pokračování...  


Zápas s Palermem byl po odloženém prvním kole úvodním zápase celého ročníku letošní Serie A. Po velmi zajímavém a vzrušujícím průběhu černomodří prohráli 4:3. Teď budou mít na svém stadionu možnost odplaty. Ranieri k zápasu nominoval 21 hráčů: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni - 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo - 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi - 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.

V tréninkovém centru Centro Sportivo Angelo Moratti v La Pinetině poprvé v této sezoně sněžilo, trénink to však neovlivnilo. Hráči strávili na hřišti 60 minut. Netrénoval Davide Faraoni, který má chřipku. Diego Forlán a Dejan Stankovič nadále trénují po zranění individuálně, část tréninku strávili na trávníku s míčem.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 30/01/12 - Ranieri: Diamantovou zálohu ještě neumíme
Další článek: 02/02/12 - Serie A 21.kolo – Souhrn
2348


Diskuze
Alvarecoba   (31/01/12 19:55:43)

To je fakt! 


254


 
 Středa 01/02/12 20:45, Serie A, 21.kolo 
INTER4:4PALERMO
[rozhovor]
Související články
Serie A 21.kolo – Souhrn
Další bláznivý zápas s Palermem
Moratti: Počasí nemělo na výsledek vliv