FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Thiago Motta odešel kvůli novým výzvám
21/02/12 - Rozhodnutí Interu prodat v létě Samuela Eto'a do Machačkaly signalizuje, že jedna éra v klubu skončila, tvrdí Thiago Motta. Kamerunský útočník byl důležitou součástí týmu a v uplynulé sezoně vstřelil nejvíce branek. Eto'o však nebyl posledním, kdo oslabil tým. V lednu opustil Inter i Thiago Motta. Brazilský rodák zamířil do Paris Saint-Germain, jehož movití katarští majitelé se rozhodli vybudovat silný evropský tým.

"Myslím, že s Eto'em toho odešlo z týmu mnohem víc," řekl listu La Gazzetto delo Sport dnes již bývalý Interista. "Byl to někdo, kdo dokázal sám rozhodnout zápas. Jeho prodej měl částečný vliv i na můj odchod. Je pravda, že se teď znovu našel Diego Milito, který, když je ve formě, tak je skutečně nebezpečný. Je to silná zbraň, ale Inter by měl dvě, pokud by Eto'o zůstal."

pokračování...  


Thiago Motta měl v Miláně původně zůstat do konce sezony, jenže pak změnil pár dní před koncem přestupového období názor. "Prezidentovi Morattimu jsem řekl, že můj čas v Interu je u konce, potřebuji nový vzduch, protože jsem typ, který potřebuje nové výzvy k tomu, aby se zlepšoval."

Reprezentant Itálie odešel z Interu v době, kdy v lize takřka pořád vítězil a z pátého místa ztrácel na první pouze šest bodů. Po jeho odchodu dokázali nerazzurri ještě porazit Lazio, pak však následovalo pět zápasů, v kterých dokázali získat pouze jeden bod a ve zbylých čtyřech prohráli a nevstřelili jedinou branku.

Zdroj: football-italia.net/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 21/02/12 - Filippo nechtěl, aby se mu smáli ve škole
Další článek: 22/02/12 - Diego Forlán se na Ligu mistrů těší
2363


Diskuze

257