FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Stramaccioni: Tříminutový výpadek Inter nezmění
03/05/12 - Inter selhal v Parmě. Nerazzurri hráli v tomto městě již svůj 21.zápas. Doposud vyhráli pouze třikrát! Naposledy 18.května 2008. Díky dvěma brankám Ibrahimoviče získal 16. scudetto. Včera potřebovali vyhrát, aby si uchovali šanci skončit v tabulce na třetím místě a tím se kvalifikovat do Ligy mistrů. Nestalo se, a tak dvě kola před koncem ztrácejí na vytoužené třetí místo tři body. Navíc jsou hned tři soupeři v tabulce před nimi a v neděli se hraje derby, v kterém AC bude bojovat o scudetto.

Nerazzurri měli zápas pod kontrolou do 53. minuty, kdy vedli 1-0. Pak udělal hloupou chybu Lúcio a domácím neuvěřitelně narostly křídla a po hřišti doslova létali. "Chtěl bych raději mluvit o tříminutovém výpadku, než o individuálních chybách hráčů," řekl trenér Andrea Stramaccioni.

pokračování...  


Pod jeho vedením tým poprvé po šesti utkáních prohrál. "Ty tři minuty nás stály draho. Nic to ale nemění na dobrých věcech, které jsme dokázali předtím. Přestože jsme se pak vezli, dokázali jsme vybojovat tři velké šance. Jsme na sebe naštvaní, protože první poločas byl z naší strany dobrý. Ale jak jsem říkal, nechci mluvit o individuálních chybách. Je to naše chyba, ale Parma hrála dobře a zaslouží si ocenit."

"Ztratili jsme tři důležité body, chceme ale znovu začít vyhrávat. V neděli nás čeká nesmírně důležitý zápas. Jediné, co teď můžeme udělat je ho vyhrát, stejně jako ten poslední. Uvidíme jak to na konci bude vypadat. Bohužel tato porážka nám moc v přípravě na derby nepomůže. V očích hráčů jsem ale po porážce viděl odhodlání. Znovu ale opakuji, tři minuty nemůžou zničit jinak dobrý výkon. Prostě takový je fotbal..."

Tři kritické minuty vypadaly následovně. Lúcio se jako poslední hráč snažil zbytečně založit akci, o míč ho připravil Giovinco a ideálně nahrál Marquesovi, kterému stačilo nastavit jen nohu a Parma vyrovnala. Jen o tři minuty později, přišla další fatální chyba hráčů Interu. Marques vystihl špatnou přihrávku ve středu hřiště a okamžitě vyslal do sóla Giovinca, který bez problémů Julia Cesara překonal - 2:1. Pak se hrál otevřený zápas a šance se střídaly na obou stranách. "Měli jsme asi čtyři velmi slušné příležitosti, ale Parma dala další gól."

Stramaccioni prohrál své první utkání za Inter na stejném hřišti jako prezident Massimo Moratti po té, co do klubu v roce 1995 přišel. "Ano, ale to nic nemění na tom, že jsem na sebe naštvaný," řekl trenér.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 30/04/12 - Inter otočil zápas s Cesenou a dohnal třetí příčku
Další článek: 03/05/12 - Moratti: Mnoho chyb v obraně i v útoku
2401


Diskuze

177


 
 Středa 02/05/12 20:45, Serie A, 36.kolo 
PARMA3:1INTER
[rozhovor]
Související články
Moratti: Mnoho chyb v obraně i v útoku