FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Stramaccioni poděkoval Ulivierimu
02/06/12 - 02/06/12 - Andrea Stramaccioni, který před pár dny podepsal novou tříletou smlouvu s Interem Milán, byl nadšený z Filippa Inzaghiho, o kterém se vyjádřil, že má před sebou nadějnou budoucnost.

Stramaccioni předával své dosavadní zkušenosti na trenérském kurzu, který se konal v Convercianu a byl speciálně určený pro hráče Azzurri. Milánský kouč byl doprovázen Robertem Samadenem, jež má na starosti mládežnickou akademii klubu. Stramaccioni se ve svém proslovu zaměřil na zkušenosti s trénováním mladých hráčů a jak je motivovat, aby měli co nejlepší fotbalové výsledky.

„Rozhodně to nebyla žádná výuka, říkám to proto, že se ani necítím, že já bych mohl něco učit. Jsem velmi potěšen a chtěl bych poděkovat Renzovi Ulivierovi a jeho týmu, že mně požádali o účast. Mluvil jsem o věcech, které jsem prožil, a ty se týkaly zejména mladých hráčů, protože upřímně řečeno, v Serii A jsem prozatím prožil jen několik okamžiků.

pokračování...  


Všichni byli nesmírně zajímaví: Cannavaro, Grosso, Nesta a Gattuso. Rozhodně to pro mě byla velice příjemná a povzbuzující zkušenost. Troufl bych si říct, že někteří z nich už teď začínají přemýšlet jako trenéři. Všichni dávali velký pozor. Možná půjdu trošku proti proudu, ale rád bych vyzdvihnul Pippa Inzaghiho,“ vyjádřil Stramaccioni pro Sky Sport Italia své nadšení z mladých talentů a celého kurzu.

Kouč také promluvil o nadcházejícím Mistrovství Evropy, ve kterém někteří z jeho hráčů budou reprezentovat Itálii. „Doufám, že Itálie zažije vynikající turnaj, rozhodně si to zasloužíme.“ Fanoušky Itálie čeká sázka na to, jestli se slova kouče Interu vyplní a jejich národnímu týmu se bude na červnovém mistrovství dařit.


Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 01/06/12 - Nerozprávali sme o Lavezzim
Další článek: 05/06/12 - Coutinho a 10 mil. eur za Giovinca
2429


Diskuze

294